Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
Увага! Реєстрація для участі в ЗНО розпочалася з 5 лютого 2019 року.

ОРЦОЯО у соц.мережах
Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти

Графік проведення ЗНО-2019 Основна сесія

21 травня - математика

23 травня - українська мова і література

27 травня - іспанська мова

27 травня - німецька мова

27 травня - французька мова

28 травня - англійська мова

30 травня - фізика

04 червня - історія України

06 червня - біологія

11 червня - географія

13 червня - хімія


УЦОЯО

Be Smart

ПедПреса

Погода в Одессе

Погода в Кировоградеreal russian women, who needs real men and real feelings contador de visitas счетчик посещений

Besucherzahler get married with Russian brides
счетчик посещений

Тиц и pr сайта

Новини

16 та 17 квітня 2014 р. навчально-методичні семінари в Миколаївській та Кіровоградській областях16 та 17 квітня 2014 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Кіровоградського обласного інституту  післядипломної педагогічної освіти  імені Василя Сухомлинського представниками Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти  проведені навчально-методичні семінари для осіб, відповідальних за пункти тестування й організацію зовнішнього незалежного оцінювання, фахівців, залучених до перевірки відкритої частини тестів з української мови і літератури та англійської мови, уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти в Миколаївській та Кіровоградській областях.
На семінарах обговорювалися питання щодо нормативно-правового забезпечення ЗНО, організації зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування, положення про уповноважену особу УЦОЯО.
На практичних заняттях розглянуто нестандартні ситуації та шляхи їх вирішення відповідальними за пункти тестування, уповноваженими особами УЦОЯО.
Фахівцями, залученими до перевірки відкритої частини тестів з української мови і літератури та англійської мови, опрацьовані методичні рекомендації щодо перевірки відкритої частини тестів.
Учасники семінару отримали інформаційно-роз’яснювальні матеріали, відзначили актуальність і практичну спрямованість заходу.

17.04.2014

<< Попередня Всі новини Наступна >>