Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
Увага! Розпочато підготовку до ЗНО 2019 року. Бажаємо успіхів!

ОРЦОЯО у соц.мережах
Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти

Графік проведення ЗНО-2019 Основна сесія

21 травня - математика

23 травня - українська мова і література

27 травня - іспанська мова

27 травня - німецька мова

27 травня - французька мова

28 травня - англійська мова

30 травня - фізика

04 червня - історія України

06 червня - біологія

11 червня - географія

13 червня - хімія


УЦОЯО

Be Smart

ПедПреса

Погода в Одессе

Погода в Кировоградеreal russian women, who needs real men and real feelings contador de visitas счетчик посещений

Besucherzahler get married with Russian brides
счетчик посещений

Тиц и pr сайта

Новини

Брифінг

     Марина Малік розповіла, що зовнішнє незалежне тестування проходить щорічно протягом багатьох років. Але цього року у нього буде ряд особливостей. Ще восени був затверджений календарний план для підготовки до тестування. У навчальних закладах оформлені куточки з інформацією про зовнішнє незалежне оцінювання. Також поширювали друковану інформацію, проводили батьківські збори та семінари з педагогами.

     5 січня розпочалася реєстрація на зовнішнє тестування цього навчального року. Майже в кожному навчальному закладі була розгорнута робота з реєстрації учнів 11 класів. Також в області створено 4 пункти, в яких можуть зареєструватися і отримати необхідну інформацію випускники минулих років.

     Перший етап реєстрації закінчується 20 лютого. Тому у тих, хто планує проходити тестування в цьому році, залишилося зовсім мало часу на реєстрацію.

     У цьому році в Одеській області близько 14 тисяч випускників 11 класів. На ЗНО зареєструвалася на даний момент близько 9 тисяч. Але, опираючись на досвід минулих років, впевнена Марина Малік, на 20 число зареєстрованих дітей буде більше.

     Цього року зовнішнє незалежне тестування з української мови та літератури буде одночасно з державною атестацією. І пройде воно набагато раніше, ніж у попередні роки – 24 квітня. Результати їх будуть враховуватися і при вступі до навчальних закладів, і будуть проставлені в атестат.

     Ще одна особливість цього року – зараз випускник може складати тестування за базовим або поглибленим рівнями. Така система буде використана на тестах з української мови та математики. Поглиблений рівень введений на прохання ВНЗ, які хочуть більш ретельно відбирати абітурієнтів.

     Всього випускники можуть зареєструватися на 4 предмета. Щоб знати які предмети знадобляться при вступі до вузу, треба буде дізнаватися про це у вузах, і потім записуватися на тестування. Так само у вузах варто дізнатися, який рівень тестування знадобиться для вступу туди – базовий або поглиблений.

     Особливу увагу приділено дітям вимушених переселенців. Усіх їх зареєстрували і вони візьмуть участь у тестуванні.

     Діти-переселенці зможуть записатися на тестування і пізніше 20 лютого. Діти, які з поважних причин не змогли потрапити на ЗНО, зможуть зробити це під час додаткової сесії з 6 червня по 9 липня.

     У березні буде проведено пробне тестування, щоб діти могли оцінити свої сили. Всього по області планується відкрити 70 пунктів для проведення ЗНО.

 

     Анатолій Анісімов пояснив, що часу для реєстрації на проходження тестування залишилося мало, навіть якщо немає всіх необхідних документів, краще надіслати ті, що є, але заявити про свій намір, а відсутні документи донести потім. Тому що після 20 лютого реєстрація неможлива.

      Остання кореспонденція, яку прийме центр – зі штемпелем від 20 лютого. З 21 лютого по 21 квітня буде дана можливість зареєструватися переселенцям. Що стосується одеських шкіл – всі вони вже відправили свої пакети зі списками випускників в центр проведення ЗНО.

     21 і 28 березня пройде генеральна репетиція – пробне тестування. В області буде відкрито 29 пунктів тестування, 12 з низ безпосередньо в Одесі. На пробне тестування вже зареєструвалося більше 5 тисяч школярів, приблизно третина від усього числа випускників.      Цього року введуть пороговий бал. Мета – зробити результати більш точними. Раніше просто відкидалися ті, хто набрав менше 124 балів із загальних предметів або 140 балів з профільних. Тепер це показник буде динамічним, залежно від вимог вузу до якості знань абітурієнта. Всі, хто отримають оцінку вище порогового бала, можуть подавати заявки до вишів.

     Під час проведення ЗНО будуть громадські спостерігачі, преса. Щоб стати спостерігачем, потрібно зареєструватися на сайті центру. Анатолій Анісімов відзначив, що дуже важливо, щоб було якомога більше незалежних спостерігачів.

     Так само під час тестування буде організовано тісну взаємодію з міліцією, МНС, медиками. Діти будуть захищені при проведенні оцінювання.

     Поєднання тестування і атестації з української мови та літератури зробили для того, щоб знизити навантаження на випускників.

     Ті, хто отримав сертифікати в минулі роки і не скористався ними, будуть змушені пройти тестування повторно.

     Вартість ЗНО складе 89 грн за один предмет. У порівнянні з минулим роком ціна не змінилася. Цього року буде вирішуватися питання про доставку дітей з сіл в райони для проведення тестування з української мови та літератури, які поєднані з державною атестацією.

19.02.2015

<< Попередня Всі новини Наступна >>