Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
Увага! Триває підготовка до ЗНО - 2018

ОРЦОЯО у соц.мережах
Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти

Графік проведення ЗНО-2018 Основна сесія

22 травня - математика

24 травня - українська мова і література

29 травня - іспанська мова

29 травня - німецька мова

29 травня - французька мова

01 червня - англійська мова

04 червня - біологія

06 червня - історія України

08 червня - географія

11 червня - фізика

13 червня - хімія


УЦОЯО

Дистанційна освіта

ПедПреса

Погода в Одессе

Погода в Кировограде



real russian women, who needs real men and real feelings contador de visitas счетчик посещений

Besucherzahler get married with Russian brides
счетчик посещений

Тиц и pr сайта

Новини

Учасники, які отримали 200 балів

     Шановні абітурієнти ! Щиро вітаємо з успішним завершенням зовнішнього незалежного оцінювання у 2010 році !

     Бажаємо успіхів у майбутньому, непереможного оптимізму та високих здобутків !

 

     Вітаємо учасників, які отримали  200 балів із двох предметів ЗНО:

 

Область ПІБ учасника ЗНО Навчальний заклад Предмет
1. м.Одеса

Вірніна Ольга Альбертівна

Рішельєвський ліцей Біологія, математика
2. м.Одеса Бринза Ірина Анатоліївна Рішельєвський ліцей Математика, фізика
3. м.Одеса Кузнєцов Валентин Андрійович

Одеська ЗОШ № 65 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської обл.

Географія, історія України
4. Одеська обл. м.Ізмаїл Аганін Артем Давидович Загальноосвітній політехнічний ліцей м.Ізмаїла Одеської обл. Математика, фізика

      Вітаємо учасників, які отримали 200 балів з одного предмета ЗНО :

 

Одеська область

 

Область ПІБ учасника ЗНО Навчальний заклад Предмет
1. м.Одеса Корякіна Вікторія Едуардівна Одеський НВК “Гармонія”“Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – гімназія № 6” Біологія
2.

Одеська обл.Арцизький р-н

Настрадін Денис Іванович Главанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Біологія
3. м. Одеса Пирогов Вадим В’ячеславович Одеська гімназія № 9 Одеської міської ради Одеської області Біологія
4. м. Одеса Тарасенко Анастасія Володимирівна Одеський ліцей “Приморський” Одеської міської ради Одеської області Біологія
5.

Одеська обл.Ширяївський р-н

Штеніков Микола Дмитрович Червонокутська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ширяївської районної ради Одеської області Біологія
6.

Одеська обл.Білгород-Дністровський р-н

Братінов Іван Іванович Білгород-Дністровська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Одеської області Історія України
7. м. Одеса Кудіна Аліна Петрівна Одеська спеціалізована школа № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Історія України
8. м. Одеса Юник Юлія Святославівна Одеська ЗОШ № 48 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Історія України
9. м. Одеса Бардишев В’ячеслав Валерійович Одеська гімназія № 5 Одеської міської ради Одеської області Математика
10. м. Одеса Бондарюк Євген Олегович Одеська ЗОШ № 16 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Математика
11. м. Одеса Бронікова Богдана Олегівна Одеський НВК “Гімназія №2 – спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови” Математика
12. м. Одеса Возбранна Анастасія Володимирівна Одеський НВК “Гімназія №2 – спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови” Математика
13. м. Одеса Ільїна Анна Миколаївна Рішельєвський ліцей Математика
14. м. Одеса Качан Тетяна Василівна Випускник минулих років Математика
15. м. Одеса Мшанецький Володимир Сергійович Одеська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 72 Одеської міської ради Одеської області Математика
16.

Одеська обл. Білгород-Дністровський р-н

Носуленко Андрій Ігорович Білгород-Дністровський НВК “Загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей” Математика
17. м. Одеса Озолін Микита Євгенович Одеська вечірня (змінна)ЗОШ № 25 ІІ-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Математика
18. м. Одеса Романенко Роман Сергійович Одеська спеціалізована школа № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Математика
19 м. Одеса Смирнова Олександра Вадимівна Одеський економічний ліцей Одеської міської ради Одеської області Математика
20. м. Одеса Сосіна Анастасія Сергіївна Одеський ліцей “Приморський” Одеської міської ради Одеської області Математика
21. м. Одеса Таран Євген Юрійович Рішельєвський ліцей Математика
22.

Одеська обл. Білгород-Дністровський р-н

Форостенко Софія Іллівна Білгород-Дністровський НВК “Загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей” Математика
23. м. Одеса Маланченко Ірина Леонідівна Одеський НВК “Гармонія”“Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – гімназія № 6” Українська мова та література
24.

Одеська обл. Білгород-Дністровський р-н

Моржакова Аліса Олегівна Білгород-Дністровський НВК “Загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей” Українська мова та література
25. м. Одеса Нгуєн Анастасія Зунівна Одеська спеціалізована школа № 17 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області Українська мова та література
26. м. Одеса Саньков Олексій Юрійович Одеський НВК “Гармонія”“Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – гімназія № 6” Українська мова та література
27.

Одеська обл. Білгород-Дністровський р-н

Хоменко Ірина Ігорівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 м. Білгорода-Дністровського Одеської області

Українська мова та література
28. м. Одеса Томсинська Валерія Артурівна

ОНВК № 84 “ Спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов- загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів” Одеської міської ради Одеської області

Французька мова
29.

Одеська обл. м. Рені

Буценко Надія Олександрівна Випускник минулих років Хімія

 Кіровоградська область

 

Область ПІБ учасника ЗНО Навчальний заклад Предмет
1. м. Кіровоград Дубровський Владислав Миколайович Комунальний заклад “Навчально-виховне об’єднання “Загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів № 31 – центр дитячої та юнацької творчості “Сузір’я” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Історія України
2. м. Кіровоград Новотоцьких Анна Володимирівна Навчально – виховничий комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25, природничо-математичний ліцей” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Історія України
3. м. Кіровоград Веремієнко Олексій Юрійович Кіровоградський обласний загальноосвітній навчально-виховний комплекс гуманітарно-естетичного профілю (гімназія – інтернат-школа мистецтв) Математика
4.

Кіровоградська обл.

м. Олександрія

Глущенко Олена Анатоліївна Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка Математика
5.

Кіровоградська обл.

м. Олександрія
Гусар Максим Андрійович НВК “Олександрійський колегіум – спеціалізована школа” Олександрійської міської ради Математика
6. м. Кіровоград Кирилюк Андрій Вікторович Кіровоградський обласний загальноосвітній навчально-виховний комплекс гуманітарно-естетичного профілю (гімназія – інтернат-школа мистецтв) Математика
7. м. Кіровоград Кондратьєв Ігор Іванович Комунальний заклад “Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад “Вікторія - П” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Математика
8.

Кіровоградська обл.

м. Олександрія

Полтавець Катерина Олександрівна Навчально-виховне об’єднання “Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв” Олександрійської міської ради Українська мова та література
9. м. Кіровоград Римаренко Олег Вадимович Комунальний заклад“Навчально-виховне об’єднання природничо – економіко – правовий ліцей – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 – позашкільний центр” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Українська мова та література

 Миколаївська область

 

Область ПІБ учасника ЗНО Навчальний заклад Предмет
1.

с. Мішково-Погорілове,

Жовтневий р-н, Миколаївська область
Десятова Анастасія Дмитрівна Мішково-Погорілівська загальноосвітня санаторна школа –інтернат І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради Англійська мова
2. м. Баштанка, Миколаївська область Беніцький Євгеній Євгенійович Баштанська гімназія Баштанської районної ради Миколаївської області Географія
3. м. Миколаїв Лепко Ярослав Артурович Миколаївська гімназія № 41 Миколаївської міської ради Миколаївської області Історія України
4. м. Миколаїв Чепеленко Максим Юрійович Миколаївський юридичний ліцей Миколаївської міської ради Миколаївської області Історія України
5. м. Миколаїв Замковець Сергій Едуардович Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 42 Миколаївської міської ради Миколаївської області Математика
6. м. Вознесенськ, Миколаївська область Колоскова Яна Олегівна Вознесенська гімназія № 1 Вознесенської міської ради Миколаївської області Математика
7. м. Южноукраїнськ, Миколаївська область Підгаєцький Тарас Васильович Южноукраїнська гімназія № 1 Математика
8. м. Баштанка, Миколаївська область Єрешко Анастасія Миколаївна Баштанська гімназія Баштанської районної ради Миколаївської області Українська мова та література
9. м. Южноукраїнськ, Миколаївська область Ковтан Надія Миколаївна Южноукраїнська гімназія № 1 Українська мова та література
10. м. Миколаїв Морева Олена Ігорівна Миколаївска гімназія № 2 Миколаївської міської ради Миколаївської області Українська мова та література
11. м. Южноукраїнськ, Миколаївська область Півторак Олександр Іванович Южноукраїнська гімназія № 1 Українська мова та література

 

 

 

 

05.07.2010

<< Попередня Всі новини Наступна >>