Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
Увага! Розпочато підготовку до ЗНО 2019 року. Бажаємо успіхів!

ОРЦОЯО у соц.мережах
Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти

Графік проведення ЗНО-2019 Основна сесія

21 травня - математика

23 травня - українська мова і література

27 травня - іспанська мова

27 травня - німецька мова

27 травня - французька мова

28 травня - англійська мова

30 травня - фізика

04 червня - історія України

06 червня - біологія

11 червня - географія

13 червня - хімія


УЦОЯО

Be Smart

ПедПреса

Погода в Одессе

Погода в Кировоградеreal russian women, who needs real men and real feelings contador de visitas счетчик посещений

Besucherzahler get married with Russian brides
счетчик посещений

Тиц и pr сайта

Новини

21 січня Верховною Радою України відхилено законопроект

21 січня Верховною Радою України відхилено законопроект №4241 про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань запровадження зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти і встановлення відповідальності за порушення порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань та використання його результатів. За цей законопроект проголосували лише 203 народні депутати. На жаль, повідомлення про цю подію деякими засобами масової інформації було подано із заголовками типу «Верховна Рада відмовилася узаконити зовнішнє оцінювання.

Зважаючи на це, прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти повідомляє наступне.

По-перше, неприйняття законопроекту №4241 не впливає на проведення зовнішнього оцінювання в 2010 р. Законопроект, в основному, регламентував проблеми інформаційної безпеки проведення зовнішнього оцінювання та деякі інші аспекти цього процесу. Його прийняття було дуже бажаним, але не вирішальним для здійснення зовнішнього оцінювання фактом. Тому зовнішнє оцінювання в червні 2010 p., як і в попередні роки, буде проводитися на підставі діючих рішень Уряду України та наказів Міністерства освіти і науки України, які пройшли державну реєстрацію і визнані такими, що відповідають діючому законодавству.

По-друге. Результати голосування у Верховній Раді були очікуваними. Проти цього законопроекту голосували лише три народні депутати. Водночас парламентські фракції Партії регіонів та Комуністичної партії в голосуванні участі не брали. Вони діяли так і в багатьох інших випадках, коли йшлося про позитивні надбання в діяльності діючого Уряду.

По-третє. До Верховної Ради України 21 січня 2010 р. народним депутатом Кириленком В.А. внесений новий законопроект про зовнішнє оцінювання якості освіти (реєстраційний номер №5544).

Користуючись нагодою, Український центр оцінювання якості нагадує, що продовжується реєстрація бажаючих взяти участь у зовнішньому оцінюванні навчальних досягнень, яка відбудеться 2-23 червня 2010 р. Станом на 22 січня для участі в зовнішньому оцінюванні зареєструвалося 49900 осіб. Реєстрація завершиться 31 березня 2010 р. о 18 год. З метою уникнення черг Український центр оцінювання якості освіти просить не відкладати реєстрацію на останні дні.

Прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти 22 січня 2010 р.

21.01.2010

<< Попередня Всі новини Наступна >>