Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
Увага! Розпочато підготовку до ЗНО 2019 року. Бажаємо успіхів!

ОРЦОЯО у соц.мережах
Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти

Графік проведення ЗНО-2019 Основна сесія

21 травня - математика

23 травня - українська мова і література

27 травня - іспанська мова

27 травня - німецька мова

27 травня - французька мова

28 травня - англійська мова

30 травня - фізика

04 червня - історія України

06 червня - біологія

11 червня - географія

13 червня - хімія


УЦОЯО

Be Smart

ПедПреса

Погода в Одессе

Погода в Кировоградеreal russian women, who needs real men and real feelings contador de visitas счетчик посещений

Besucherzahler get married with Russian brides
счетчик посещений

Тиц и pr сайта

Новини

СТУДЕНТИ - ПРОТИ КОРУПЦІЇ НА ВСТУПНИХ ІСПИТАХ


СТУДЕНТИ, МОБІЛІЗУЙТЕСЬ! ПРИЄДНАЙТЕСЬ!


Українська Студентська Спілка стурбована тим, що депутати Верховної Ради України не затвердили у другому читанні законопроект № 4241 в рамках якого повинні були остаточно узаконити введення зовнішнього незалежного оцінювання рівня знань (ЗНО) в Україні. До Української студентської спілки (УСС) надходять повідомлення з обуреннями з цього приводу від студентів та абітурієнтів зі Львова, Луганська, Рівного.

Студентство України вважає, що депутати Верховної Ради України, які не підтримали даний законопроект зацікавлені в збереженні жахливої системи корупції в вищих навчальних закладах (ВНЗ).

Ми, активісти студентського руху, звертаємось до Верховної Ради України з вимогою переглянути законопроект № 4241 від 21.01.2010 та затвердити його в цілому. Студентство звертається до 2-ох кандидатів в Президенти з вимогою чітко сформулювати свою громадянську позицію щодо підтримки зовнішнього незалежного оцінювання в Україні.

Виборці повинні знати перед 2-им туром виборів, хто з кандидатів в Президенти дійсно готовий боротися з корупцією в освіті, а хто потурає корупціонерам та гальмує розвиток освіти в Україні. Ми вимагаємо невідкладно прийняти в цілому законопроект, який забезпечить незворотність освітньої реформи і відповідальність за спроби махінацій під час зовнішнього тестування.

Завдяки ЗНО багато можновладців втратили важелі впливу на вступну кампанію і джерела поповнення свого гаманця грошима батьків абітурієнтів, а громадськість отримала реальний контроль за вступною кампанією. Прозора система вступу дозволила багатьом талановитим дітям оминути;чистилище; хабарництва при вступі до ВНЗ.

Переконані, що відмова певних політичних сил голосувати за узаконення ЗНО є злочином проти освітньої системи України та її майбутнього і є регресивним потягом, що тягне нас до країн третього світу. Тому УСС мобілізувала понад 6000 своїх членів та створила електронний штаб студентського протесту. Закликаємо всіх абітурієнтів, студентів, які вступили минулого року до ВНЗ дійсно завдяки власним знанням, просто небайдужих зголошуватися на e-mail studprotest@ukr.net і приєднуватися до штабу! Нашим наступним кроком будуть збори всіх протестуючих, на яких ми сплануємо наше блокування помешкань та офісів кожного Народного депутата України, який хоче відібрати право на освіту абітурієнта. Кожного депутата, який не проголосував за узаконення зовнішнього незалежного оцінювання. Ми закликаємо батьків абітурієнтів долучатися до наших рядів!

ПРИЄДНАЙТЕСЬ!


Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти повністю підтримує позицію Української студентської спілки.

26.01.2010

<< Попередня Всі новини Наступна >>