Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
Увага! Реєстрація для участі в ЗНО завершена 25 березня 2019 року.
ОРЦОЯО у соц.мережах
Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ДИРЕКТОРА ОДЕСЬКОГО РЦОЯО

 

Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) випускників середніх загальноосвітніх навчальних закладів у 2019 році.

(Анонс прес-конференції директора Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти, кандидата педагогічних наук, Анісімова Анатолія Юрійовича).Нарада

07 травня 2019 року директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти взяв участь у нараді, яка проходила під головуванням першого заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Кіровоградській області, за участі голів райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад та відповідальних структурних підрозділів. Наради проходили за участі представників департаменту охорони здоров’я, управління СБУ України, головного управління Національної поліції України, управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській та Кіровоградській областях.Графік проведення ЗНО-2019 Основна сесія

21 травня - математика

23 травня - українська мова і література

27 травня - іспанська мова

27 травня - німецька мова

27 травня - французька мова

28 травня - англійська мова

30 травня - фізика

04 червня - історія України

06 червня - біологія

11 червня - географія

13 червня - хімія


УЦОЯО

Be Smart

ПедПреса

Погода в Одессе

Погода в Кировоградеreal russian women, who needs real men and real feelings contador de visitas счетчик посещений

Besucherzahler get married with Russian brides
счетчик посещений

Тиц и pr сайта

Новини

Міжрегіональний семінар збирає однодумців

З 12 до 14 грудня 2012 року працівники Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти взяли участь у міжрегіональному семінарі «Використання цифрових технологій в організації процесів зовнішнього незалежного оцінювання в умовах гірських і віддалених районів», який проводив Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Під час семінару було презентовано досвід роботи регіональних центрів щодо використання медіа-ресурсів під час підготовки та проведення ЗНО у віддалених сільських районах.

Учасники семінару відвідали школи Прикарпаття, які тепло зустріли гостей колоритом гуцульської творчості і поділилися своїми надбаннями щодо оснащення навчальних класів найновішим обладнанням, яке забезпечує навчально-виховний процес у школі сучасними педагогічними технологіями. Незважаючи на те, що школи знаходяться у віддалених гірських районах, усі вони мають доступ до мережі Інтернет, що дозволяє учням бути поінформованими та якісно готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

Під час обміну досвідом регіональні центри поділилися думками щодо ефективного впровадження і використання медіа-засобів на всіх етапах підготовки та проведення ЗНО. Учасників семінару приємно вразило те, як місцеві жителі плекають свою культуру та виховують любов до рідного краю з раннього дитинства.

Щиро дякуємо організаторам семінару за плідну роботу та незабутні враження!


26.12.2012

<< Попередня Всі новини Наступна >>