Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
Увага! Реєстрація на ЗНО триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 р.

Графік проведення ЗНО-2018 Основна сесія

22 травня - математика

24 травня - українська мова і література

29 травня - іспанська мова

29 травня - німецька мова

29 травня - французька мова

01 червня - англійська мова

04 червня - біологія

06 червня - історія України

08 червня - географія

11 червня - фізика

13 червня - хімія


УЦОЯО

Be Smart

ПедПреса

Погода в Одессе

Погода в Кировоградеreal russian women, who needs real men and real feelings contador de visitas счетчик посещений

Besucherzahler get married with Russian brides
счетчик посещений

Тиц и pr сайта

Запитання та відповіді

Для пошуку введіть номер питання або електронну адресу


Одеська область, Одесса
Наталия
Питання №1812 від 27.05.2014р.
Во сколько надо прибыть в пункт тестирования? Когда начинается регистрация?
Доступ абітурієнтів до пункту тестування здійснюється з 10.15 до 10.50 год. Уважно ознайомтеся з інформацією у Вашому запрошенні-перепустці.

Одеська область, Одесса
Владислав
Питання №1804 від 27.05.2014р.
Подскажите, если я сейчас на 1ом курсе, документы вВУЗе, я сдаю ЗНО и буду перепоступать.а документы заберу в июле,меня не заберут в армию?
Питання призову до Збройних Сил України не належить до компетенції Одеського РЦОЯО.

Кіровоградська область, Помічна
Віталій
Питання №1803 від 26.05.2014р.
В правилах подання електронної заяви на вступ до вишу прописано що необхідно вказати номер та дату видання мед.довідки 086-о. Але я отримав цю довідку без вказаного номера, чи буде зареєстрована електронна заява в базі данних без номера цієї мед.довідки?
Це питання не належить до компетенції ОРЦОЯО. Зверніться до приймальної комісії того ВНЗ, студентом якого плануєте стати.

Одеська область, татарбунари
Агапченко Ксенія
Питання №1796 від 25.05.2014р.
Я не можу зайти до особистого кабинету яким чином це можна зробитинцьому сайті
Перейдіть на сайт УЦОЯО http://testportal.gov.ua/ , зайдіть у розділ ІНФОРМАЦІЙНІ СТОРІНКИ та введіть там номер свого сертифіката та зазначений у ньому пін-код.

Одеська область, одесса
Настя
Питання №1790 від 24.05.2014р.
моли з дать физику в додатковой сессий мне просто щас понадобилась физика
Якщо Ви не зареєструвалися для проходження певного предмета, то здати його в цьому році неможливо - внесення змін до реєстраційних даних було можливе до 19 березня 2014 р.

Кіровоградська область, м. Кіровоград
Сергій
Питання №1789 від 24.05.2014р.
Я в даний час знаходюсь на військовій службі МО в сел.Десна, Чернігівської області. Так як в звязку зі складною ситуацією в країні затримують демобілізацію на невизначений термін, як мені пройти тестування? реєстрацію я пройшов, але запрошення ще не отримав.
Запрошення-перепустку Ви можете самостійно роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО. Якщо з поважної причини Ви пропустите одне або декілька тестувань в основну сесію, Ви зможете пройти їх під час додаткової сесії у разі подання до ОРЦОЯО відповідної заяви та документа, що підтверджує цю причину, протягом 5 днів з дня пропущеного тестування.

Одеська область, м. Балта
Дмитрий
Питання №1788 від 24.05.2014р.
Мне очень нужно поменять предмет. Можно один с предметов отменить, а сдать нужный на дополнительной сессии. Не разрушайте мечты, помогите!!! Спасибо.
На жаль, змінити предмет тестування можна було лише до 19 березня. На сьогодні Український та регіональні центри оцінювання якості освіти не мають технічної можливості змінювати предмети тестування.

Одеська область, Одеса
М
Питання №1787 від 23.05.2014р.
Як оплатити виготовлення дублікату?
Роздрукуйте зразок квитанції на оплату і зверніться до будь-якого відділення будь-якого банку України.

Одеська область, Одеса
М
Питання №1783 від 23.05.2014р.
заяву про виготовлення дубліката сертифіката роздруковувати чи писати власноруч за зразком???
Ви маєте написати заяву власноруч за поданим зразком.

Одеська область, Киевский
Кристина
Питання №1778 від 23.05.2014р.
Где, в каких учебных учреждениях мы сдаем тестирование ? Потому что мне не пришел лист с адресом
Зайдіть на сайті УЦОЯО у розділ ІНФОРМАЦІЙНІ СТОРІНКИ (http://testportal.gov.ua/infopages/), введіть номер Сертифіката і пін-код і зайдіть на Вашу інформаційну сторінку. Там розміщено запрошення-перепустку із зазначеними адресами пунктів тестування.

Одеська область, місто Іллічівськ
Ганна
Питання №1777 від 23.05.2014р.
Доброго Дня! В березні я здала пробне ЗНО! І тепер, як мені дізнатися, коли і де (час та адресу установи, в якому кабінеті та інше) буде проходити основне ЗНО? Ця інформація буде розміщена в моєму особистому кабінеті?
Інформація щодо місця проходження зазначена на інформаційній сторінці учасника ЗНО (не пробного!). Доступ на цю сторінку здійснюється за номером сертифіката ЗНО та зазначеним у ньому пін-кодом на сайті УЦОЯО в розділі ІНФОРМАЦІЙНІ СТОРІНКИ.

Одеська область, Біляївська
Яна
Питання №1772 від 23.05.2014р.
Добрый день.Хотела бы узнать в какой одежде приходить на сдачу ЗНО?(в школьной форме или все же без разницы?)Спасибо=)
Спеціальних вимог до форми одягу на ЗНО немає. Радимо дотримуватися ділового стилю одягу. Пам'ятайте, що одяг має бути зручним, щоб не заважати Вам виконувати тест.

Одеська область, г. Белгород-Днестровский
Светлана
Питання №1762 від 22.05.2014р.
Здравствуйте! Мой сын заканчивает в этом году УФМЛ . Соответственно, прописан он в Киеве. На ЗНО он зарегистрировался в Одесском центре по месту постоянного жительства. Не возникнет ли во время проведения ЗНО проблем с пропиской? Нужно ли срочно прописывать его в Белгороде-Днестровском?
Не хвилюйтеся. Адреса прописки абітурієнта ніде не фіксується і не використовується. Розподіл абітурієнтів за пунктами тестування здійснюється виключно на підставі тієї адреси проживання, яку він зазначив у своїй заяві - реєстраційній картці.

Кіровоградська область, Олександрія
Маша
Питання №1761 від 22.05.2014р.
Я зерегестрировалсь на 4 предмета. Если я не буду сдавать один из этих предметов, результаты моего зно аннулируют?
Визначення результатів з кожного предмета відбувається незалежно один від одного. Але рекомендуємо не втрачати свій шанс і пройти усі тестування, на які Ви зареєструвалися, - неодноразово траплялися випадки, коли абітурієнт використовував для вступу результати з того предмета, на який не розраховував.

Одеська область, Кодимський район
Вікторія
Питання №1750 від 21.05.2014р.
Доброго дня. Я відправила лист до ОРЦОЯО щоб замовити дублікат сертифікат, як я можу перевірити де він знаходиться? І ще таке запитання, ви говорити що можна роздрукувати перепускну, але потрібно зайти на свою інформаційну странічку, а як мені туда зайти, якщо в мене не має пін кода, ні сертифіката. Порадьте мені. Лиш не пишіть мені ваш телефон, у мене не має можливості до вас подзвонити.
У разі успішного виготовлення дубліката сертифіката, Ви отримаєте його рекомендованим листом, тому радимо звернутися на Ваше поштове відділення. Якщо у Вас немає можливості зателефонувати до ОРЦОЯО за тел. (048) 784-69-95, щоб уточнити стан обробки Вашої заяви щодо виготовлення дубліката, Ви можете написати листа на електронну пошту ОРЦОЯО, зазначену на нашому сайті у розділі КОНТАКТИ.

Одеська область, Кодима
Христина
Питання №1749 від 21.05.2014р.
Знаю що по штрих коду, також по квітанції що дали мені на пошті можу провірити де мій лист з сертифікатом. А можу я так само провірити де находиться мій другий лист, бо я відправила документи на виготовлення дублікату.
Якщо Ви надсилали документи для виготовлення дублікату рекомендованим чи цінним листом, Ви можете проконтролювати стан його доставки за допомогою відповідного сервісу Укрпошти. Що стосується стану виготовлення дубліката - зверніться за тел. (048) 784-69-95.

Одеська область, смт.Велика Михайлівка
Анатолий
Питання №1748 від 21.05.2014р.
Здравствуйте!Зарегистрировался на 4 предмета,а именно: Математика. Укр.язык и Литература. История-Украины,Английский язык.Но для поступления в институт психологии,нужно было сдавать Биологию,которая является профильным предметом.А мы не зарегистрированы на этот предмет.Что теперь делать?Теперь у меня нет возможности поступить именно в этот ВУЗ.
На жаль, можливості змінити перелік предметів тестування немає. Ви могли внести зміни до реєстраційних даних до 19 березня, попередньо визначившись із переліком необхідних Вам предметів.

Одеська область, Кодымський
Кристина
Питання №1747 від 20.05.2014р.
Добрый вечер. Я отправила второй раз документы на изготовления дубликата сэртыфиката,как я могу узнать ли пришло моё письмо в ОРЦОЯО?
Зверніться за тел. (048) 784-69-95.

Кіровоградська область, Кировоград
Алексей
Питання №1741 від 19.05.2014р.
Здравствуйте, не правильно написали отчество, я отправил повторно, но мне позвонили и сказали,что нет заявления. Скажите пожалуйста как решить этот вопрос?
Зверніться за тел. (048) 784-69-95.

Кіровоградська область, Світловоськ
Катерина
Питання №1740 від 19.05.2014р.
А скільки запрошень на ЗНО треба роздрукувати?
Абітурієнту достатньо роздрукувати запрошення один раз, оскільки у ньому зазначено адреси пунктів тестувань з усіх обраних ним предметів.

Одеська область, Біляївська
Яна
Питання №1739 від 19.05.2014р.
Здравствуйте ,можно спросить, на этой недели будут присылаться приглашения?)
Запрошення вже розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів, тому Ви можете роздрукувати своє запрошення-перепустку, не чекаючи листа з пошти.

Одеська область, Кодма
Юлія
Питання №1728 від 18.05.2014р.
скажіть будь ласка як дізнатися у якій школі буде проходити ЗНО ?
Назви та адреси пунктів тестування зазначено на Вашій інформаційній сторінці на сайті УЦОЯО. Також ці відомості зазначено у запрошенні-перепустці, яку Ви отримаєте поштою або можете роздрукувати з інформаційної сторінки.

Кіровоградська область, Кіровоград
Катерина
Питання №1727 від 18.05.2014р.
Скажите пожалуйста когда заплатят за участие в проведении пробного ЗНО инструкторам и старшим инструкторам?
Зверніться до бухгалтерії ОРЦОЯО за тел. (048) 784-89-33.

Одеська область, Одесса
Владимир
Питання №1725 від 18.05.2014р.
Конкретизируйте пожалуйста, Какие письменные принадлежности допустимо брать на экзамен, ЦВЕТ ЧЕРНИЛ, и прочее.
Радимо взяти з собою на тестування 2-3 чорні ручки. Тип ручки - чорнильна, кулькова, гелева, капілярна - неважливий.

Кіровоградська область, Липняжка
Віктор
Питання №1719 від 16.05.2014р.
Чому мені не приходе запрошення на ЗНО?Мені прийшо те що я зарейструвався,але запрошення не приходе!чому так?
Якщо Ви не отримали запрошення-перепустку поштою, Ви можете роздрукувати його зі своєї інформаційної сторінки за сайті УЦОЯО.

Одеська область, Iльiчiвськ
Павло
Питання №1718 від 16.05.2014р.
Добрый день , я зарегистрировался на 4 предмета , но как оказалось для поступления мне необходим предмет который я не внес в список желаемых, есть ли возможность сейчас занести его в список желаемых предметов?
Ні. Абітурієнти мали право внести зміни до переліку предметів ЗНО до 19 березня 2014 року.

Одеська область, Одеса
Виктория
Питання №1717 від 16.05.2014р.
Здравствуйте! Я студентка, ВНО сдаю для получения второго высшего образования. Проживаю и учусь в Донецкой области. В связи с ситуацией в стране, уже с мая и все лето я со своей семьей не будем находиться на территории своей области, думала уже, что придется отказаться от ВНО, но на сайте УЦОЯО прочла, что можно изменить пункт тестирования. Хотела бы узнать смогу ли я сдать тестирование в Одесской области, если в Июне, а возможно и все лето, по причине работы в лагере, буду находиться на ее территории?
Для отримання детальних роз'яснень зверніться, будь ласка, за тел. (048) 784-89-36, 784-89-32.

Одеська область, Білгород-Дністровський
Оксана
Питання №1715 від 14.05.2014р.
Я передумала сдавать зно по английскому. Английский уберут с бланка сертификата или напишут 0 баллов?Спасибо.
У разі відсутності абітурієнта на тестуванні у його Сертифікаті не буде відповідної відмітки, а в Інформаційній картці з результатами не буде зазначено результат з цього тестування. Проте ми радимо пройти усі тестування, на які Ви зареєструвалися.

Одеська область, Хлебодарский
Василий
Питання №1713 від 14.05.2014р.
Де можна роздрукувати запрошення перепустку?
Зайдіть на сайті УЦОЯО у розділ ІНФОРМАЦІЙНІ СТОРІНКИ (http://testportal.gov.ua/infopages/), введіть номер Сертифіката і пін-код і зайдіть на Вашу інформаційну сторінку. Там і розміщено запрошення-перепустку.

Одеська область, Одеса
Марія
Питання №1708 від 13.05.2014р.
Скажіть, будь ласка, для участі у ЗНО обов'язково потрібне запрошення-перепустка, яка прийде поштою? Я роздрукувала з сайту запрошення-перепустку. Чи можу я бути впевнена, що мене допустять до тестування з такою перепусткою? Чи мені потрібно йти на пошту розшукувати листа, телефонувати щодо його відсутності і т.д.?
Ви можете використовувати роздруковане зі своєї інформаційної сторінки запрошення, не чекаючи листа з таким самим запрошенням.

Кіровоградська область, Кіровоград
Катя
Питання №1701 від 13.05.2014р.
Доброго дня! Я отримала запрошення-перепустку, але не можу роздрукувати. Що мені робити?
Ви можете зберегти запрошення у форматі PDF та роздрукувати його з будь-якого комп'ютера, до якого підключено принтер. Також Ви можете дочекатися поштового листа на Ваше ім'я із таким же запрошенням-перепусткою.

Одеська область, Кодимський р-н
Володимир
Питання №1695 від 12.05.2014р.
Скажіть, будь ласка, скільки необхідно перерахувати коштів для виготовлення дублікату сертифікату. В зразку квитанції, що в додатку до інструкції "Про порядок виготовлення дублікатів сертифікатів ЗНО" затвердженої наказом №35 МОНУ від 16.01.14р. вказана сума 14.90 грн. Чи є ця сума вірною? Якщо ні то яка сума вірна? Яким чином заява на виготовлення дублікату надається в РЦОЯО? Чи можна подати заяву особисто? на протязі якого терміну буде виготовлено дублікат, який також хотілося б отримати особисто? Сертифікат не отримано, оскільки лист відправлений з ОРЦОЯО до адресата не доставлений, пошта пояснити не може, вини не визнає... Дякую за розуміння і відповіді.
Так, вказана сума є вірною. Ви можете надіслати заяву із необхідними документами до ОРЦОЯО поштою або привезти комплект документів особисто. Стосовно особливостей і термінів виготовлення дублікатів зверніться за тел. (048) 784-69-95.

Кіровоградська область, Новоукраинка
Наталия
Питання №1694 від 12.05.2014р.
Мда, пункты тестирования выложили (удобно - капец, особенно когда планшет не читает файлы такого формата). Но еще и про мой город (районного значения) забыли. Мне вот интересно, почему я долдна за свои деньги ехать черт знает куда сдавать ВНО (на каждый тест по 25 гривен в одну сторону, не считая проезда по городу) ? Вы хоть представляете, что такое проехать в одну сторону 70км по нашим ''ровным'' дорогам человеку с острой почечной недостаточностью и опущением почки ??? А если придеться ехать в Добровеличковку - еще лучше - туда не ходит ни один с известных видов общественного транспорта. Когда появится информация по моему ''несуществующему'' городу ?
PDF є загальноприйнятим форматом електронних документів, для обробки якого у вільному доступі в мережі Інтернет наявне безкоштовне програмне забезпечення (Adobe Reader, Foxit Reader тощо). Порядком проведення ЗНО-2014 не передбачено обов'язкове створення пунктів тестування у кожному населеному пункті, зокрема, у 2014 році в Новоукраїнці створення пунктів тестування не передбачено. З адресами Ваших пунтів тестування Ви можете ознайомитися на своїй інформаційній сторінці на сайті УЦОЯО. Якщо за медичними показниками Ви потребували створення особливих умов проходження ЗНО, Ви мали зазначити це у заяві - реєстраційній картці, додавши відповідний висновок закладу охорони здоров'я.

Одеська область, Суворовський район
Тетяна
Питання №1693 від 12.05.2014р.
Когда прийдет письмо с указанием места сдачи тестов ЗНО 2014
Найближчим днями Ви отримаєте поштою запрошення-перепустку. Наразі Ви вже можете роздрукувати таке запрошення зі своєї інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

Одеська область, Одесса,Приморский район
Денис
Питання №1685 від 11.05.2014р.
Мне бы хотелось узнать,когда появится возможность узнать где ты сдаёшь ЗНО?
Ознайомтеся з інформацією на Вашій інформаційній сторінці учасника ЗНО на сайті УЦОЯО.

Одеська область, Б-Дністровський район
Олександр
Питання №1677 від 10.05.2014р.
Как понять в какую сессию я попаду, в 1 или во 2?
Дату проведення кожного тестування зазначено на інформаційній сторінці абітурієнта на сайті УЦОЯО.

Одеська область, Біляївська
Яна
Питання №1676 від 10.05.2014р.
Здравствуйте,вы говорили что с 6 мая в личном кабинете должны появиться школы,где будут сдавать ЗНО,но я захожу и у меня они не пишутся(
6 травня мережу пунктів тестування було розміщено лише на сайті ОРЦОЯО у розділі ЗНО-2014. Інформація про пункти тестування для кожного абітурієнта буде розміщена на інформаційних сторінках найближчим часом.

Одеська область, Біляївська
Яна
Питання №1674 від 08.05.2014р.
Здравствуйте,я бы хотела узнать не повлияет ли нынешняя ситуация на сдачу ЗНО?)
Не хвилюйтеся, зовнішнє оцінювання 2014 року відбудеться.

Одеська область, Біляївка
Валентин
Питання №1673 від 08.05.2014р.
У звязку з поновленням призову таке питання мені 14 травня виповнюється 18 років, чи можуть мене призвати до проходження ЗНО?
Питання призову на військову службу не належить до компетенції Одеського РЦОЯО. .

Кіровоградська область, Новоукраїнка
Наталія
Питання №1671 від 07.05.2014р.
При реєстрації на ЗНО до пакету документів я не надавала довідку що мені потрібні специфічні умови (на той момент вони не були потрібні). Але такі умови стали потрібними (вже після 19 березня). До того ж мій стан здоров'я напряму залежить від місця проходження ЗНО - тестування завжди проходило в нашому місті в школі №6 - певний час я там навчалася, але довелося перейти до іншої школи - в даному приміщенні норма газу Радон перевищена більш ніж в три рази і мій організм дуже чутливий до нього й одразу виникає значне погіршення самопочуття. Ніяких засобів проти цього немає. Інформації щодо місця проведення ЗНО ще немає (хоча було анонсовано, що інформація з'явиться шостого травня - сьогодні вже СЬОМЕ). Що робити у такому випадку ? На сайті УЦОЯО я ставила таке питання - мені порадили звернутися до регіонального центру.
Перелік пунктів тестування, їх адреси та розташування на карті Ви можете подивитися у розділі ЗНО-2014 на сайті ОРЦОЯО. Щодо зазначеного Вами питання рекомендуємо звернутися за тел. (048) 784-89-42.

Одеська область, Одесса
Богдан
Питання №1658 від 05.05.2014р.
Добрий вечір. Ходять чутки, що плата за пробне тестування інструкторам не буде. Я думаю, що це не правда. Вчителі ж працювали.
Не хвилюйтеся, ця інформація не відповідає дійсності.

Одеська область, Березівка
Дмитро
Питання №1642 від 05.05.2014р.
Доброго дня! Скажіть будь-ласка в звязку з подіями в Одесі немає такої думки провести ЗНО по районам як було декілька років тому.Дякую
Наразі внесення змін до мережі пунктів тестування не планується.

Одеська область, смт. Авангард
Дмитро Грішин
Питання №1640 від 04.05.2014р.
Доброго дня. Я навчаюсь у лицеї м.Одеси, зараз проходжу практику. Документи на ЗНО подав вчасно. Відповіді не отримав, на пошті був уже декілька разів... маю № контрольно-інформаційного листа 3152621064 та штрих-код листа 6588815277146... як та де можна отримати лист-відповідь
Зверніться за тел. (048) 784-89-32.

Кіровоградська область, Добровеличківський
Богдан
Питання №1639 від 04.05.2014р.
Де буде проходити основна сесія ЗНО з англійської мови в Кіровограді?
Перелік пунктів тестування буде розміщено на нашому сайті найближчим часом. Крім того, назви та адреси пунктів тестування для кожного абітурієнта будуть зазначені у запрошенні-перепустці, яку буде надіслано кожному абітурієнту поштою за 3 тижні до початку тестувань. Ця ж інформація буде розміщена і на інформаційних сторінках абітурієнтів на сайті УЦОЯО.

Одеська область, Одесса
Дарья
Питання №1638 від 03.05.2014р.
Почему поменяли распорядок экзаменов?раньше биология была 16июня,а теперь 25.С чем это связано?
Дату складання абітурієнтами тесту з біології змінено на більш пізню з метою оптимізації графіка проведення зовнішнього незалежного оцінювання у зв’язку з призупиненням друку тестових зошитів з 20 березня до 14 квітня.

Одеська область, Новая Каховка
Елена
Питання №1637 від 03.05.2014р.
Можно конкретные даты когда письмо с пунктами вышлете? На ваше ЗНО никто не придет,если вы так хамски будете относиться к абитуриентам, я уже агитирую свой класс против Вас, Вы уже знаете какие пункты будут принимать участие в Новой Каховке, так почему вы не отвечаете? Если Вы не ответите мне какие будут, то я начну подговаривать людей,чтоб они не шли на ЗНО,я уже создала паблик в вконтакте чтоб начать это делать!!!
Запрошення-перепустки з адресами пунктів тестування розсилатимуться абітурієнтам за 3 тижні до початку тестування. Загальний перелік пунктів тестування буде розміщено на сайті ОРЦОЯО найближчим часом. Зазначимо, що відповідно до чинних нормативних документів випускники ЗНЗ мають проходити зовнішнє оцінювання, якщо бажають вступати до вищих навчальних закладів, тому Ваші заклики щодо бойкотування ЗНО не є конструктивними - участь у ЗНО, а відтак і питання вступу до ВНЗ, є особистим рішенням кожного абітурієнта. Сподіваємося, Ви змінете своє ставлення до ЗНО, враховуючи велике суспільне значення цього заходу.

Одеська область, ожвр
вапркрк
Питання №1636 від 03.05.2014р.
Отменяйте зно 7 км захватили,не отмените то будьте очень осторожны!!
Дякуємо за попередження. Відповідно до Порядку проведення ЗНО-2014, учасники зовнішнього оцінювання мають право на безпечні умови під час складання тестів. Забезпечення цього права здійснюватиметься, в тому числі, шляхом взаємодії з із територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України з питань забезпечення охорони правопорядку в місцях проведення зовнішнього оцінювання.

Кіровоградська область, Олександрія
Олег
Питання №1635 від 02.05.2014р.
Добрий день. Чи можливо до вже поданої заявки з двома предметами додати ще два?
Ні. Термін внесення змін до реєстраційних даних завершився 19 березня.

Одеська область, Екатерина
Екатерина
Питання №1634 від 02.05.2014р.
Так ви навіть не поцікавились як до цього віднесеться народ!!Працюю в школі і до сих пір скільки випускників не було,скільки батьків не питали,ще жоден не був згоден!!Кого ви там питали??Відмініть поки ще не пізно!!Краще гроші на медицину витратіть!!!
Розділ ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ на сайті ОРЦОЯО створено для надання відповідей на нагальні питання учасників ЗНО стосовно особливостей організації і проведення зовнішнього оцінювання. Дискусії щодо доцільності проведення ЗНО в Україні в цьому розділі не вестимуться.

Одеська область, Новая Каховка
Елена
Питання №1633 від 01.05.2014р.
Скажите пожалуйста какие школы принимают участие в ЗНО в Новой Каховке? Я уже много раз спрашиваю,я дождусь ответа?
Перелік пунктів тестування буде розміщено на нашому сайті найближчим часом. Крім того, назви та адреси пунктів тестування для кожного абітурієнта будуть зазначені у запрошенні-перепустці, яку буде надіслано кожному абітурієнту поштою за 3 тижні до початку тестувань. Ця ж інформація буде розміщена і на інформаційних сторінках абітурієнтів на сайті УЦОЯО.

Задати питання