Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
Увага! Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня 2019 року.

ОРЦОЯО у соц.мережах
Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти

Графік проведення ЗНО-2019 Основна сесія

21 травня - математика

23 травня - українська мова і література

27 травня - іспанська мова

27 травня - німецька мова

27 травня - французька мова

28 травня - англійська мова

30 травня - фізика

04 червня - історія України

06 червня - біологія

11 червня - географія

13 червня - хімія


УЦОЯО

Be Smart

ПедПреса

Погода в Одессе

Погода в Кировоградеreal russian women, who needs real men and real feelings contador de visitas счетчик посещений

Besucherzahler get married with Russian brides
счетчик посещений

Тиц и pr сайта

Запитання та відповіді

Для пошуку введіть номер питання або електронну адресу


Одеська область, Одеса
Виктория
Питання №1717 від 16.05.2014р.
Здравствуйте! Я студентка, ВНО сдаю для получения второго высшего образования. Проживаю и учусь в Донецкой области. В связи с ситуацией в стране, уже с мая и все лето я со своей семьей не будем находиться на территории своей области, думала уже, что придется отказаться от ВНО, но на сайте УЦОЯО прочла, что можно изменить пункт тестирования. Хотела бы узнать смогу ли я сдать тестирование в Одесской области, если в Июне, а возможно и все лето, по причине работы в лагере, буду находиться на ее территории?
Для отримання детальних роз'яснень зверніться, будь ласка, за тел. (048) 784-89-36, 784-89-32.

Одеська область, Білгород-Дністровський
Оксана
Питання №1715 від 14.05.2014р.
Я передумала сдавать зно по английскому. Английский уберут с бланка сертификата или напишут 0 баллов?Спасибо.
У разі відсутності абітурієнта на тестуванні у його Сертифікаті не буде відповідної відмітки, а в Інформаційній картці з результатами не буде зазначено результат з цього тестування. Проте ми радимо пройти усі тестування, на які Ви зареєструвалися.

Одеська область, Хлебодарский
Василий
Питання №1713 від 14.05.2014р.
Де можна роздрукувати запрошення перепустку?
Зайдіть на сайті УЦОЯО у розділ ІНФОРМАЦІЙНІ СТОРІНКИ (http://testportal.gov.ua/infopages/), введіть номер Сертифіката і пін-код і зайдіть на Вашу інформаційну сторінку. Там і розміщено запрошення-перепустку.

Одеська область, Одеса
Марія
Питання №1708 від 13.05.2014р.
Скажіть, будь ласка, для участі у ЗНО обов'язково потрібне запрошення-перепустка, яка прийде поштою? Я роздрукувала з сайту запрошення-перепустку. Чи можу я бути впевнена, що мене допустять до тестування з такою перепусткою? Чи мені потрібно йти на пошту розшукувати листа, телефонувати щодо його відсутності і т.д.?
Ви можете використовувати роздруковане зі своєї інформаційної сторінки запрошення, не чекаючи листа з таким самим запрошенням.

Кіровоградська область, Кіровоград
Катя
Питання №1701 від 13.05.2014р.
Доброго дня! Я отримала запрошення-перепустку, але не можу роздрукувати. Що мені робити?
Ви можете зберегти запрошення у форматі PDF та роздрукувати його з будь-якого комп'ютера, до якого підключено принтер. Також Ви можете дочекатися поштового листа на Ваше ім'я із таким же запрошенням-перепусткою.

Одеська область, Кодимський р-н
Володимир
Питання №1695 від 12.05.2014р.
Скажіть, будь ласка, скільки необхідно перерахувати коштів для виготовлення дублікату сертифікату. В зразку квитанції, що в додатку до інструкції "Про порядок виготовлення дублікатів сертифікатів ЗНО" затвердженої наказом №35 МОНУ від 16.01.14р. вказана сума 14.90 грн. Чи є ця сума вірною? Якщо ні то яка сума вірна? Яким чином заява на виготовлення дублікату надається в РЦОЯО? Чи можна подати заяву особисто? на протязі якого терміну буде виготовлено дублікат, який також хотілося б отримати особисто? Сертифікат не отримано, оскільки лист відправлений з ОРЦОЯО до адресата не доставлений, пошта пояснити не може, вини не визнає... Дякую за розуміння і відповіді.
Так, вказана сума є вірною. Ви можете надіслати заяву із необхідними документами до ОРЦОЯО поштою або привезти комплект документів особисто. Стосовно особливостей і термінів виготовлення дублікатів зверніться за тел. (048) 784-69-95.

Кіровоградська область, Новоукраинка
Наталия
Питання №1694 від 12.05.2014р.
Мда, пункты тестирования выложили (удобно - капец, особенно когда планшет не читает файлы такого формата). Но еще и про мой город (районного значения) забыли. Мне вот интересно, почему я долдна за свои деньги ехать черт знает куда сдавать ВНО (на каждый тест по 25 гривен в одну сторону, не считая проезда по городу) ? Вы хоть представляете, что такое проехать в одну сторону 70км по нашим ''ровным'' дорогам человеку с острой почечной недостаточностью и опущением почки ??? А если придеться ехать в Добровеличковку - еще лучше - туда не ходит ни один с известных видов общественного транспорта. Когда появится информация по моему ''несуществующему'' городу ?
PDF є загальноприйнятим форматом електронних документів, для обробки якого у вільному доступі в мережі Інтернет наявне безкоштовне програмне забезпечення (Adobe Reader, Foxit Reader тощо). Порядком проведення ЗНО-2014 не передбачено обов'язкове створення пунктів тестування у кожному населеному пункті, зокрема, у 2014 році в Новоукраїнці створення пунктів тестування не передбачено. З адресами Ваших пунтів тестування Ви можете ознайомитися на своїй інформаційній сторінці на сайті УЦОЯО. Якщо за медичними показниками Ви потребували створення особливих умов проходження ЗНО, Ви мали зазначити це у заяві - реєстраційній картці, додавши відповідний висновок закладу охорони здоров'я.

Одеська область, Суворовський район
Тетяна
Питання №1693 від 12.05.2014р.
Когда прийдет письмо с указанием места сдачи тестов ЗНО 2014
Найближчим днями Ви отримаєте поштою запрошення-перепустку. Наразі Ви вже можете роздрукувати таке запрошення зі своєї інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

Одеська область, Одесса,Приморский район
Денис
Питання №1685 від 11.05.2014р.
Мне бы хотелось узнать,когда появится возможность узнать где ты сдаёшь ЗНО?
Ознайомтеся з інформацією на Вашій інформаційній сторінці учасника ЗНО на сайті УЦОЯО.

Одеська область, Б-Дністровський район
Олександр
Питання №1677 від 10.05.2014р.
Как понять в какую сессию я попаду, в 1 или во 2?
Дату проведення кожного тестування зазначено на інформаційній сторінці абітурієнта на сайті УЦОЯО.

Одеська область, Біляївська
Яна
Питання №1676 від 10.05.2014р.
Здравствуйте,вы говорили что с 6 мая в личном кабинете должны появиться школы,где будут сдавать ЗНО,но я захожу и у меня они не пишутся(
6 травня мережу пунктів тестування було розміщено лише на сайті ОРЦОЯО у розділі ЗНО-2014. Інформація про пункти тестування для кожного абітурієнта буде розміщена на інформаційних сторінках найближчим часом.

Одеська область, Біляївська
Яна
Питання №1674 від 08.05.2014р.
Здравствуйте,я бы хотела узнать не повлияет ли нынешняя ситуация на сдачу ЗНО?)
Не хвилюйтеся, зовнішнє оцінювання 2014 року відбудеться.

Одеська область, Біляївка
Валентин
Питання №1673 від 08.05.2014р.
У звязку з поновленням призову таке питання мені 14 травня виповнюється 18 років, чи можуть мене призвати до проходження ЗНО?
Питання призову на військову службу не належить до компетенції Одеського РЦОЯО. .

Кіровоградська область, Новоукраїнка
Наталія
Питання №1671 від 07.05.2014р.
При реєстрації на ЗНО до пакету документів я не надавала довідку що мені потрібні специфічні умови (на той момент вони не були потрібні). Але такі умови стали потрібними (вже після 19 березня). До того ж мій стан здоров'я напряму залежить від місця проходження ЗНО - тестування завжди проходило в нашому місті в школі №6 - певний час я там навчалася, але довелося перейти до іншої школи - в даному приміщенні норма газу Радон перевищена більш ніж в три рази і мій організм дуже чутливий до нього й одразу виникає значне погіршення самопочуття. Ніяких засобів проти цього немає. Інформації щодо місця проведення ЗНО ще немає (хоча було анонсовано, що інформація з'явиться шостого травня - сьогодні вже СЬОМЕ). Що робити у такому випадку ? На сайті УЦОЯО я ставила таке питання - мені порадили звернутися до регіонального центру.
Перелік пунктів тестування, їх адреси та розташування на карті Ви можете подивитися у розділі ЗНО-2014 на сайті ОРЦОЯО. Щодо зазначеного Вами питання рекомендуємо звернутися за тел. (048) 784-89-42.

Одеська область, Одесса
Богдан
Питання №1658 від 05.05.2014р.
Добрий вечір. Ходять чутки, що плата за пробне тестування інструкторам не буде. Я думаю, що це не правда. Вчителі ж працювали.
Не хвилюйтеся, ця інформація не відповідає дійсності.

Одеська область, Березівка
Дмитро
Питання №1642 від 05.05.2014р.
Доброго дня! Скажіть будь-ласка в звязку з подіями в Одесі немає такої думки провести ЗНО по районам як було декілька років тому.Дякую
Наразі внесення змін до мережі пунктів тестування не планується.

Одеська область, смт. Авангард
Дмитро Грішин
Питання №1640 від 04.05.2014р.
Доброго дня. Я навчаюсь у лицеї м.Одеси, зараз проходжу практику. Документи на ЗНО подав вчасно. Відповіді не отримав, на пошті був уже декілька разів... маю № контрольно-інформаційного листа 3152621064 та штрих-код листа 6588815277146... як та де можна отримати лист-відповідь
Зверніться за тел. (048) 784-89-32.

Кіровоградська область, Добровеличківський
Богдан
Питання №1639 від 04.05.2014р.
Де буде проходити основна сесія ЗНО з англійської мови в Кіровограді?
Перелік пунктів тестування буде розміщено на нашому сайті найближчим часом. Крім того, назви та адреси пунктів тестування для кожного абітурієнта будуть зазначені у запрошенні-перепустці, яку буде надіслано кожному абітурієнту поштою за 3 тижні до початку тестувань. Ця ж інформація буде розміщена і на інформаційних сторінках абітурієнтів на сайті УЦОЯО.

Одеська область, Одесса
Дарья
Питання №1638 від 03.05.2014р.
Почему поменяли распорядок экзаменов?раньше биология была 16июня,а теперь 25.С чем это связано?
Дату складання абітурієнтами тесту з біології змінено на більш пізню з метою оптимізації графіка проведення зовнішнього незалежного оцінювання у зв’язку з призупиненням друку тестових зошитів з 20 березня до 14 квітня.

Одеська область, Новая Каховка
Елена
Питання №1637 від 03.05.2014р.
Можно конкретные даты когда письмо с пунктами вышлете? На ваше ЗНО никто не придет,если вы так хамски будете относиться к абитуриентам, я уже агитирую свой класс против Вас, Вы уже знаете какие пункты будут принимать участие в Новой Каховке, так почему вы не отвечаете? Если Вы не ответите мне какие будут, то я начну подговаривать людей,чтоб они не шли на ЗНО,я уже создала паблик в вконтакте чтоб начать это делать!!!
Запрошення-перепустки з адресами пунктів тестування розсилатимуться абітурієнтам за 3 тижні до початку тестування. Загальний перелік пунктів тестування буде розміщено на сайті ОРЦОЯО найближчим часом. Зазначимо, що відповідно до чинних нормативних документів випускники ЗНЗ мають проходити зовнішнє оцінювання, якщо бажають вступати до вищих навчальних закладів, тому Ваші заклики щодо бойкотування ЗНО не є конструктивними - участь у ЗНО, а відтак і питання вступу до ВНЗ, є особистим рішенням кожного абітурієнта. Сподіваємося, Ви змінете своє ставлення до ЗНО, враховуючи велике суспільне значення цього заходу.

Одеська область, ожвр
вапркрк
Питання №1636 від 03.05.2014р.
Отменяйте зно 7 км захватили,не отмените то будьте очень осторожны!!
Дякуємо за попередження. Відповідно до Порядку проведення ЗНО-2014, учасники зовнішнього оцінювання мають право на безпечні умови під час складання тестів. Забезпечення цього права здійснюватиметься, в тому числі, шляхом взаємодії з із територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України з питань забезпечення охорони правопорядку в місцях проведення зовнішнього оцінювання.

Кіровоградська область, Олександрія
Олег
Питання №1635 від 02.05.2014р.
Добрий день. Чи можливо до вже поданої заявки з двома предметами додати ще два?
Ні. Термін внесення змін до реєстраційних даних завершився 19 березня.

Одеська область, Екатерина
Екатерина
Питання №1634 від 02.05.2014р.
Так ви навіть не поцікавились як до цього віднесеться народ!!Працюю в школі і до сих пір скільки випускників не було,скільки батьків не питали,ще жоден не був згоден!!Кого ви там питали??Відмініть поки ще не пізно!!Краще гроші на медицину витратіть!!!
Розділ ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ на сайті ОРЦОЯО створено для надання відповідей на нагальні питання учасників ЗНО стосовно особливостей організації і проведення зовнішнього оцінювання. Дискусії щодо доцільності проведення ЗНО в Україні в цьому розділі не вестимуться.

Одеська область, Новая Каховка
Елена
Питання №1633 від 01.05.2014р.
Скажите пожалуйста какие школы принимают участие в ЗНО в Новой Каховке? Я уже много раз спрашиваю,я дождусь ответа?
Перелік пунктів тестування буде розміщено на нашому сайті найближчим часом. Крім того, назви та адреси пунктів тестування для кожного абітурієнта будуть зазначені у запрошенні-перепустці, яку буде надіслано кожному абітурієнту поштою за 3 тижні до початку тестувань. Ця ж інформація буде розміщена і на інформаційних сторінках абітурієнтів на сайті УЦОЯО.

Кіровоградська область, Кировоград
Владистав
Питання №1619 від 30.04.2014р.
Здравствуйте,отмените это ЗНО ОНО никому не надо!!В стране нет денег лудче отдайте на лечение больных чем фигнёй страдать!!!
Соціологічні дослідження показують, що ідею проведення ЗНО підтримує значна частина населення України, тому Ваше зауваження є лише Вашою суб'єктивною думкою. Сподіваємося, Ви з розумінням поставитеся до позитивних змін в українській освіті, в тому числі, до ЗНО. Крім того, зазначимо, що питання розподілу бюджетних коштів не є компетенцією Одеського РЦОЯО.

Одеська область, Новая Каховка
Валерия Мищенко
Питання №1618 від 30.04.2014р.
А вы можете сказать какие школы будут задействованы для сдачи ЗНО в Новой Каховке? У меня панический страх на 8 школу, я ее с 1 класса боюсь, я там училась неделю и ушла, с детства боязнь осталась, могу даже справку от психолога дать, что я боюсь эту школу, можно сделать так чтоб я там не сдавала?
Для отримання детальних роз'яснень зверніться за тел. (048) 784-89-32.

Одеська область, Херсон
Владислав
Питання №1602 від 29.04.2014р.
Почему на сайте нельзя указывать Херсон? Ничего о Херсоне нет,что за бардак? Даже пункты тестирования до сих пор на сайт не выставили,вообще ничего нет,интересно,чем же вы там занимаетесь целыми днями,наверное КУШАЕТЕ,КУШАЕТЕ,КУШАЕТЕ.... потому что вашей работы совсем не видно,берите пример с Киевского сайта там уже давно пункты тестирования есть, минус вам жирный.
Уся необхідна інформація стосовно ЗНО-2014 наявна на сайті ОРЦОЯО. Мережа пунктів тестування буде розміщена протягом першої половини травня. Рекомендуємо у подальшому формулювати питання у коректній та ввічливій формі.

Одеська область, Одеса
Андрій Ольховик
Питання №1596 від 27.04.2014р.
добрий день, скажіть будь ласка, що робити абітурієнтам із криму які хочуть пройти ЗНО, так як нам сказали звертатися в одеський центр оцінювання якості освіти, але я тут не знайшов підходящих розділів, щоб дізнатися більше інформації, і зарегестріроваться
Ви можете змінити територію тестування, обравши зручний для Вас регіон України. Для цього скористайтеся відповідною функцією на Вашій персональній сторінці на сайті УЦОЯО.

Одеська область, Одесса
Аліна
Питання №1595 від 26.04.2014р.
Здравствуйте! В конце марта я получила сертификат ЗНО-2014. Но неделю назад у меня украли паспорт. Подскажите, пожалуйста, что делать. Ведь на сертификате указана серия утерянного паспорта. И допустят ли меня к ЗНО, если при мне будет справка об удостоверении личности? Или же можно взять свидетельство о рождении? Очень жду ответа. Спасибо
У разі зміни документу, що посвідчує особу, Ви маєте прийти на пункт тестування з новим документом (паспортом або тимчасовим посвідченням громадянина України) та довідкою, що підтверджує зміну документа. Також після отримання нового паспорта зверніться до ОРЦОЯО для внесення змін до Ваших персональних даних.

Одеська область, Одесса
Ольга
Питання №1586 від 24.04.2014р.
Правда ли что подняли проходной бал,вместо 140,уже нужно набрать 160?
Щодо умов прийому до ВНЗ зверніться, будь ласка, до приймальної комісії того ВНЗ, студентом якого плануєте стати.

Одеська область, Хлебодарский
Виталя
Питання №1576 від 23.04.2014р.
Та коли ви вже відмінете це ЗНО краще гроші на державу відайте ,ЗНО не показую справжного знання учнів!!Тим паче що немає коштів
Соціологічні дослідження показують, що ідею проведення ЗНО підтримує значна частина населення України, тому Ваше зауваження є лише Вашою суб'єктивною думкою. Сподіваємося, Ви з розумінням поставитеся до позитивних змін в українській освіті, в тому числі, до ЗНО. Крім того, зазначимо, що питання розподілу бюджетних коштів не є компетенцією Одеського РЦОЯО.

Одеська область, Одесса
Елена
Питання №1575 від 23.04.2014р.
Это правда что уже письма с пунктами рассылают? Одноклассница сказала,что ей пришло вчера письмо,это правда? Почему мне еще не пришло?
Ця інформація не відповідає дійсності. Запршення-перепустки з адресами пунктів тестування розсилатимуться абітурієнтам за 3 тижні до початку тестувань.

Кіровоградська область, Александрия
Ирина
Питання №1572 від 21.04.2014р.
Здравствуйте.Я диабетик и мне бы хотелось узнать,нужна ли мне справка из мед.учереждения,которую я могу предоставить экзаменатору,о том что у меня есть необходимость брать с собой на ЗНО необходимые мне вещи (прибор для измерения глюкозы в крови,инсулин и т.д.) и выходить при необходимости неограниченое кол-во раз?
Для детальних роз'яснень зверніться за тел. (048) 784-89-42.

Одеська область, Херсон
Маша
Питання №1565 від 19.04.2014р.
Можно ли будет увидеть свой кабинет участника ПЗНО в этом центре, если ранее он был в Симферопольском? Я из Херсона, но в списке областей для "ЗАДАТИ ПИТАННЯ" нет моей области. Заранее спасибо!
Оскільки організацією і проведенням пробного ЗНО в Херсонській області займався Сімферопольський РЦОЯО, Одеський РЦОЯО не має можливості надати доступ до персональних кабінетів учасників ПЗНО.

Одеська область, Ширяївський
Юлія
Питання №1551 від 17.04.2014р.
як виглядає запроження на ЗНО-2014
Запрошення-перепустку абітурієнт отримує поштою за 3 тижні до початку ЗНО. Також у цей період абітурієнти матимуть можливість роздрукувати таке запрошення зі своєї інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО. У запрошенні зазначаються дата, час та місце проведення ЗНО з кожного предмета для абітурієнта.

Одеська область, Одесса
Ольга
Питання №1550 від 16.04.2014р.
Говорят,что ЗНО могут отменить и будут сдавать только проф. предмет и собеседование в Вузе, так ли это?
Ця інформація не відповідає дійсності. Усі нормативні документи, які регламентують проведення зовнішнього оцінювання та вступної кампанії, залишаються дійсними, отже, немає підстав говорити про скасування ЗНО.

Кіровоградська область, Кіровоград
Ростислав
Питання №1472 від 08.04.2014р.
Я перерегистрировал ВНО из Севастополя в Кировоград. Регистрация прошла успешно, ответное письмо было отправлено, мало того, оно якобы было сегодня "доставлено до адресата", но на самом деле я его не получил, на почте говорят, что оно потерялось. Как действовать в такой ситуации?
Якщо лист з Вашим сертифікатом було втрачено під час пересилання Укрпоштою, Ви зможете замовити дублікат Сертифіката. Зверніться за тел. (048) 784-69-95.

Одеська область, Одесса
Руслан
Питання №1456 від 06.04.2014р.
Когда появятся задания по ЗНО 2014 года . Хотелось бы порешать заранее .
Завдання ЗНО публікуються у відкритому доступі наступного дня після проведення відповідного тестування.

Одеська область, Одеса
Олена
Питання №1450 від 05.04.2014р.
Добрый день. Объясните пожалуйста,почему такая разница результатов ПЗНО 2013 и 2014 годов? Почему у всех снимается 15-15 баллов?
Оцінка за шкалою 100-200 балів є рейтинговою і залежить від результатів абітурієнтів, які проходили тестування з певного предмета у певному році, тому порівняння 200-бальних шкал різних років є некоректним.

Одеська область, Одесса
Хижко
Питання №1438 від 04.04.2014р.
Добрый день. Подскажите пожалуйста, какое время действительны результаты тестов для поступления в ВУЗы. Например , если тесты были сданы в 13 году, могу ли я предоставить их результаты для поступления в 2014 году, или нужно их пересдавать ?
Для вступу до ВНЗ у 2014 році можна використовувати сертифікати ЗНО 2008-2014 років включно. Вступ у 2015 році регламентуватиметься відповідним наказом МОН України.

Одеська область, одесса
галя
Питання №1437 від 04.04.2014р.
где пункты? уже апрель!Увага! Оновлення інформації в розділі «Пункти тестування» розпочнеться орієнтовно з середини березня 2014 року. У цьому розділі буде розміщено нормативні документи щодо створення пунктів тестування в Автономній Республіці Крим, місті Севастополі та Херсонській області, мережа пунктів тестування для окремих сесій ЗНО, інформацію про місце розташування пунктів тестування на мапі міста, способи доїзду до них. Відстеження інформації в розділі «Пункти тестування» дозволить Вам заздалегідь ознайомитися з переліком міст та районів, в яких будуть відкриті пункти тестування, дізнатися місцезнаходження пунктів тестування та способи доїзду до них, що зорієнтує Вас на правильні дії у день тестування (розрахунок часу доїзду до пунктів тестування, обрання правильного маршруту доїзду тощо).
Особливості перереєстрації абітурієнтів з АР Крим та м. Севастополя на територію материкової України зазначено на інформаційних сторінках абітурієнтів. Інформацію щодо пунктів тестування Одеської, Миколаївської, Кіровоградської та Херсонської областей буде наведено на сайті ОРЦОЯО. Адреси пунктів тестування для кожного абітурієнта також будуть зазначені на персональних сторінках та у запрошеннях-перепустках, які надійдуть поштою не пізніше, ніж за 3 тижні до початку ЗНО.

Кіровоградська область, Бобрынець
Наташа
Питання №1436 від 04.04.2014р.
Скажіть, а чи дійсно проведеня ЗНО під загрозою через нестачу у держави грошей?
Не хвилюйтеся! ЗНО-2014 відбудеться у визначені строки.

Одеська область, Суворовский
Максим
Питання №1435 від 04.04.2014р.
Отправил документы 8 февраля,звонил в центр через 3 недели ,сказали что успешно зарегистророванн и на мое отделение почты отправлен ответ,ходил на почту почти каждый день,на что мне отвечали что на мой адрес ничего не приходило. Сегодня уже 4 апреля. Задается вопрос почему идет так долго письмо,либо оно утяряно по халатности работников центра или укрпочты и что мне делать в такой сложившийся ситуации?
Якщо лист з Вашим сертифікатом було втрачено під час пересилання Укрпоштою, Ви зможете замовити дублікат Сертифіката. Зверніться за тел. (048) 784-69-95.

Одеська область, одеса
катерина
Питання №1434 від 03.04.2014р.
Коли та де можна дізнатися, в яку сесію я здаватиму зно з української мови та літератури?
Дату складання тесту з кожного предмета зазначено на Вашій інформаційній сторінці.

Одеська область, Одесса
Маша
Питання №1433 від 02.04.2014р.
Я из Крыма, могу я сдавать ЗНО в Одессе? Или только в Херсоне?
Якщо Ви зареєструвалися для проходження ЗНО на території АР Крим або м. Севастополя, Ви можете перереєструватися за адресою у будь-якому регіоні України. Детальну інформацію подано на Вашій інформаційній сторінці на сайті УЦОЯО.

Кіровоградська область, Бобринець
Надежда
Питання №1431 від 02.04.2014р.
Де можна знайти 1000 питань з української мови та літератури? Казали, що вони будуть на сайті. Якщо так то в якому розділі? Дякую
Слідкуйте за оголошеннями на сайтах ОРЦОЯО та УЦОЯО.

Кіровоградська область, м.Олександрія
Ярослава
Питання №1425 від 01.04.2014р.
Добрий день,я втратила свій сертифікат і хочу зробити дублікат.Напишіть будь - ласка номер рахунку за яким потрібно сплатити 17 грн. 88 коп.
Зверніться за тел. (048) 784-69-95.

Одеська область, Березівка
Дмитро
Питання №1423 від 31.03.2014р.
Доброго дня! Було анонсовано, що після закінчення реєстрації на ЗНО будуть виставлені на сайті питання ,які будуть у тестових зошитах з української мови на ЗНО-2014, але досі нічого немає. Можна очікувати на них?
Слідкуйте за оголошеннями на сайтах ОРЦОЯО та УЦОЯО.

Одеська область, Одеса
Анна
Питання №1406 від 30.03.2014р.
Скажіть ,будь ласка, за яким принципом розраховують бали ПЗНО 2014?Чому різниця між таблицею ЗНО 2013 і ПЗНО 2014 така велика: 182,5 і 173 відповідно? І як саме буде складена шкала розрахунків балу ЗНО 2014?
Шкала 100-200 є РЕЙТИНГОВОЮ і показує місце абітурієнта серед усіх учасників тестування з відповідного предмета. Тому ВСІ шкали 100-200 з УСІХ предметів в УСІ роки не залежать одна від одної.

Одеська область, с. В.Дальник
Сергій
Питання №1399 від 30.03.2014р.
Чому мені не надходене поновленій код та пароль від кабінету? Я не можу дізнатіся де буде проходити пробне ЗНО, будь ласка відновіть мені ці данні
Зверніться за тел. (048) 784-89-36.

Задати питання