Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
Увага! Реєстрація на ЗНО триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 р.

Графік проведення ЗНО-2018 Основна сесія

22 травня - математика

24 травня - українська мова і література

29 травня - іспанська мова

29 травня - німецька мова

29 травня - французька мова

01 червня - англійська мова

04 червня - біологія

06 червня - історія України

08 червня - географія

11 червня - фізика

13 червня - хімія


УЦОЯО

Be Smart

ПедПреса

Погода в Одессе

Погода в Кировоградеreal russian women, who needs real men and real feelings contador de visitas счетчик посещений

Besucherzahler get married with Russian brides
счетчик посещений

Тиц и pr сайта

Запитання та відповіді

Для пошуку введіть номер питання або електронну адресу


Кіровоградська область, Кировоград
Владистав
Питання №1619 від 30.04.2014р.
Здравствуйте,отмените это ЗНО ОНО никому не надо!!В стране нет денег лудче отдайте на лечение больных чем фигнёй страдать!!!
Соціологічні дослідження показують, що ідею проведення ЗНО підтримує значна частина населення України, тому Ваше зауваження є лише Вашою суб'єктивною думкою. Сподіваємося, Ви з розумінням поставитеся до позитивних змін в українській освіті, в тому числі, до ЗНО. Крім того, зазначимо, що питання розподілу бюджетних коштів не є компетенцією Одеського РЦОЯО.

Одеська область, Новая Каховка
Валерия Мищенко
Питання №1618 від 30.04.2014р.
А вы можете сказать какие школы будут задействованы для сдачи ЗНО в Новой Каховке? У меня панический страх на 8 школу, я ее с 1 класса боюсь, я там училась неделю и ушла, с детства боязнь осталась, могу даже справку от психолога дать, что я боюсь эту школу, можно сделать так чтоб я там не сдавала?
Для отримання детальних роз'яснень зверніться за тел. (048) 784-89-32.

Одеська область, Херсон
Владислав
Питання №1602 від 29.04.2014р.
Почему на сайте нельзя указывать Херсон? Ничего о Херсоне нет,что за бардак? Даже пункты тестирования до сих пор на сайт не выставили,вообще ничего нет,интересно,чем же вы там занимаетесь целыми днями,наверное КУШАЕТЕ,КУШАЕТЕ,КУШАЕТЕ.... потому что вашей работы совсем не видно,берите пример с Киевского сайта там уже давно пункты тестирования есть, минус вам жирный.
Уся необхідна інформація стосовно ЗНО-2014 наявна на сайті ОРЦОЯО. Мережа пунктів тестування буде розміщена протягом першої половини травня. Рекомендуємо у подальшому формулювати питання у коректній та ввічливій формі.

Одеська область, Одеса
Андрій Ольховик
Питання №1596 від 27.04.2014р.
добрий день, скажіть будь ласка, що робити абітурієнтам із криму які хочуть пройти ЗНО, так як нам сказали звертатися в одеський центр оцінювання якості освіти, але я тут не знайшов підходящих розділів, щоб дізнатися більше інформації, і зарегестріроваться
Ви можете змінити територію тестування, обравши зручний для Вас регіон України. Для цього скористайтеся відповідною функцією на Вашій персональній сторінці на сайті УЦОЯО.

Одеська область, Одесса
Аліна
Питання №1595 від 26.04.2014р.
Здравствуйте! В конце марта я получила сертификат ЗНО-2014. Но неделю назад у меня украли паспорт. Подскажите, пожалуйста, что делать. Ведь на сертификате указана серия утерянного паспорта. И допустят ли меня к ЗНО, если при мне будет справка об удостоверении личности? Или же можно взять свидетельство о рождении? Очень жду ответа. Спасибо
У разі зміни документу, що посвідчує особу, Ви маєте прийти на пункт тестування з новим документом (паспортом або тимчасовим посвідченням громадянина України) та довідкою, що підтверджує зміну документа. Також після отримання нового паспорта зверніться до ОРЦОЯО для внесення змін до Ваших персональних даних.

Одеська область, Одесса
Ольга
Питання №1586 від 24.04.2014р.
Правда ли что подняли проходной бал,вместо 140,уже нужно набрать 160?
Щодо умов прийому до ВНЗ зверніться, будь ласка, до приймальної комісії того ВНЗ, студентом якого плануєте стати.

Одеська область, Хлебодарский
Виталя
Питання №1576 від 23.04.2014р.
Та коли ви вже відмінете це ЗНО краще гроші на державу відайте ,ЗНО не показую справжного знання учнів!!Тим паче що немає коштів
Соціологічні дослідження показують, що ідею проведення ЗНО підтримує значна частина населення України, тому Ваше зауваження є лише Вашою суб'єктивною думкою. Сподіваємося, Ви з розумінням поставитеся до позитивних змін в українській освіті, в тому числі, до ЗНО. Крім того, зазначимо, що питання розподілу бюджетних коштів не є компетенцією Одеського РЦОЯО.

Одеська область, Одесса
Елена
Питання №1575 від 23.04.2014р.
Это правда что уже письма с пунктами рассылают? Одноклассница сказала,что ей пришло вчера письмо,это правда? Почему мне еще не пришло?
Ця інформація не відповідає дійсності. Запршення-перепустки з адресами пунктів тестування розсилатимуться абітурієнтам за 3 тижні до початку тестувань.

Кіровоградська область, Александрия
Ирина
Питання №1572 від 21.04.2014р.
Здравствуйте.Я диабетик и мне бы хотелось узнать,нужна ли мне справка из мед.учереждения,которую я могу предоставить экзаменатору,о том что у меня есть необходимость брать с собой на ЗНО необходимые мне вещи (прибор для измерения глюкозы в крови,инсулин и т.д.) и выходить при необходимости неограниченое кол-во раз?
Для детальних роз'яснень зверніться за тел. (048) 784-89-42.

Одеська область, Херсон
Маша
Питання №1565 від 19.04.2014р.
Можно ли будет увидеть свой кабинет участника ПЗНО в этом центре, если ранее он был в Симферопольском? Я из Херсона, но в списке областей для "ЗАДАТИ ПИТАННЯ" нет моей области. Заранее спасибо!
Оскільки організацією і проведенням пробного ЗНО в Херсонській області займався Сімферопольський РЦОЯО, Одеський РЦОЯО не має можливості надати доступ до персональних кабінетів учасників ПЗНО.

Одеська область, Ширяївський
Юлія
Питання №1551 від 17.04.2014р.
як виглядає запроження на ЗНО-2014
Запрошення-перепустку абітурієнт отримує поштою за 3 тижні до початку ЗНО. Також у цей період абітурієнти матимуть можливість роздрукувати таке запрошення зі своєї інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО. У запрошенні зазначаються дата, час та місце проведення ЗНО з кожного предмета для абітурієнта.

Одеська область, Одесса
Ольга
Питання №1550 від 16.04.2014р.
Говорят,что ЗНО могут отменить и будут сдавать только проф. предмет и собеседование в Вузе, так ли это?
Ця інформація не відповідає дійсності. Усі нормативні документи, які регламентують проведення зовнішнього оцінювання та вступної кампанії, залишаються дійсними, отже, немає підстав говорити про скасування ЗНО.

Кіровоградська область, Кіровоград
Ростислав
Питання №1472 від 08.04.2014р.
Я перерегистрировал ВНО из Севастополя в Кировоград. Регистрация прошла успешно, ответное письмо было отправлено, мало того, оно якобы было сегодня "доставлено до адресата", но на самом деле я его не получил, на почте говорят, что оно потерялось. Как действовать в такой ситуации?
Якщо лист з Вашим сертифікатом було втрачено під час пересилання Укрпоштою, Ви зможете замовити дублікат Сертифіката. Зверніться за тел. (048) 784-69-95.

Одеська область, Одесса
Руслан
Питання №1456 від 06.04.2014р.
Когда появятся задания по ЗНО 2014 года . Хотелось бы порешать заранее .
Завдання ЗНО публікуються у відкритому доступі наступного дня після проведення відповідного тестування.

Одеська область, Одеса
Олена
Питання №1450 від 05.04.2014р.
Добрый день. Объясните пожалуйста,почему такая разница результатов ПЗНО 2013 и 2014 годов? Почему у всех снимается 15-15 баллов?
Оцінка за шкалою 100-200 балів є рейтинговою і залежить від результатів абітурієнтів, які проходили тестування з певного предмета у певному році, тому порівняння 200-бальних шкал різних років є некоректним.

Одеська область, Одесса
Хижко
Питання №1438 від 04.04.2014р.
Добрый день. Подскажите пожалуйста, какое время действительны результаты тестов для поступления в ВУЗы. Например , если тесты были сданы в 13 году, могу ли я предоставить их результаты для поступления в 2014 году, или нужно их пересдавать ?
Для вступу до ВНЗ у 2014 році можна використовувати сертифікати ЗНО 2008-2014 років включно. Вступ у 2015 році регламентуватиметься відповідним наказом МОН України.

Одеська область, одесса
галя
Питання №1437 від 04.04.2014р.
где пункты? уже апрель!Увага! Оновлення інформації в розділі «Пункти тестування» розпочнеться орієнтовно з середини березня 2014 року. У цьому розділі буде розміщено нормативні документи щодо створення пунктів тестування в Автономній Республіці Крим, місті Севастополі та Херсонській області, мережа пунктів тестування для окремих сесій ЗНО, інформацію про місце розташування пунктів тестування на мапі міста, способи доїзду до них. Відстеження інформації в розділі «Пункти тестування» дозволить Вам заздалегідь ознайомитися з переліком міст та районів, в яких будуть відкриті пункти тестування, дізнатися місцезнаходження пунктів тестування та способи доїзду до них, що зорієнтує Вас на правильні дії у день тестування (розрахунок часу доїзду до пунктів тестування, обрання правильного маршруту доїзду тощо).
Особливості перереєстрації абітурієнтів з АР Крим та м. Севастополя на територію материкової України зазначено на інформаційних сторінках абітурієнтів. Інформацію щодо пунктів тестування Одеської, Миколаївської, Кіровоградської та Херсонської областей буде наведено на сайті ОРЦОЯО. Адреси пунктів тестування для кожного абітурієнта також будуть зазначені на персональних сторінках та у запрошеннях-перепустках, які надійдуть поштою не пізніше, ніж за 3 тижні до початку ЗНО.

Кіровоградська область, Бобрынець
Наташа
Питання №1436 від 04.04.2014р.
Скажіть, а чи дійсно проведеня ЗНО під загрозою через нестачу у держави грошей?
Не хвилюйтеся! ЗНО-2014 відбудеться у визначені строки.

Одеська область, Суворовский
Максим
Питання №1435 від 04.04.2014р.
Отправил документы 8 февраля,звонил в центр через 3 недели ,сказали что успешно зарегистророванн и на мое отделение почты отправлен ответ,ходил на почту почти каждый день,на что мне отвечали что на мой адрес ничего не приходило. Сегодня уже 4 апреля. Задается вопрос почему идет так долго письмо,либо оно утяряно по халатности работников центра или укрпочты и что мне делать в такой сложившийся ситуации?
Якщо лист з Вашим сертифікатом було втрачено під час пересилання Укрпоштою, Ви зможете замовити дублікат Сертифіката. Зверніться за тел. (048) 784-69-95.

Одеська область, одеса
катерина
Питання №1434 від 03.04.2014р.
Коли та де можна дізнатися, в яку сесію я здаватиму зно з української мови та літератури?
Дату складання тесту з кожного предмета зазначено на Вашій інформаційній сторінці.

Одеська область, Одесса
Маша
Питання №1433 від 02.04.2014р.
Я из Крыма, могу я сдавать ЗНО в Одессе? Или только в Херсоне?
Якщо Ви зареєструвалися для проходження ЗНО на території АР Крим або м. Севастополя, Ви можете перереєструватися за адресою у будь-якому регіоні України. Детальну інформацію подано на Вашій інформаційній сторінці на сайті УЦОЯО.

Кіровоградська область, Бобринець
Надежда
Питання №1431 від 02.04.2014р.
Де можна знайти 1000 питань з української мови та літератури? Казали, що вони будуть на сайті. Якщо так то в якому розділі? Дякую
Слідкуйте за оголошеннями на сайтах ОРЦОЯО та УЦОЯО.

Кіровоградська область, м.Олександрія
Ярослава
Питання №1425 від 01.04.2014р.
Добрий день,я втратила свій сертифікат і хочу зробити дублікат.Напишіть будь - ласка номер рахунку за яким потрібно сплатити 17 грн. 88 коп.
Зверніться за тел. (048) 784-69-95.

Одеська область, Березівка
Дмитро
Питання №1423 від 31.03.2014р.
Доброго дня! Було анонсовано, що після закінчення реєстрації на ЗНО будуть виставлені на сайті питання ,які будуть у тестових зошитах з української мови на ЗНО-2014, але досі нічого немає. Можна очікувати на них?
Слідкуйте за оголошеннями на сайтах ОРЦОЯО та УЦОЯО.

Одеська область, Одеса
Анна
Питання №1406 від 30.03.2014р.
Скажіть ,будь ласка, за яким принципом розраховують бали ПЗНО 2014?Чому різниця між таблицею ЗНО 2013 і ПЗНО 2014 така велика: 182,5 і 173 відповідно? І як саме буде складена шкала розрахунків балу ЗНО 2014?
Шкала 100-200 є РЕЙТИНГОВОЮ і показує місце абітурієнта серед усіх учасників тестування з відповідного предмета. Тому ВСІ шкали 100-200 з УСІХ предметів в УСІ роки не залежать одна від одної.

Одеська область, с. В.Дальник
Сергій
Питання №1399 від 30.03.2014р.
Чому мені не надходене поновленій код та пароль від кабінету? Я не можу дізнатіся де буде проходити пробне ЗНО, будь ласка відновіть мені ці данні
Зверніться за тел. (048) 784-89-36.

Одеська область, Котовськ
Наталія
Питання №1387 від 26.03.2014р.
Учні яких класів беруть участь у конкурсі " Обніміться, брати мої"?
З детальною інформацією щодо умов участі в Турнірі можна ознайомитися на сторінці http://www.test-on-line.com/intelect/2014/

Кіровоградська область, алчевск
Владислав
Питання №1380 від 25.03.2014р.
Добрый день, я опоздал с регистрацией на зно,могу ли я другим путем здать зно?
Ні. Якщо Ви не зареєструвалися в установленому порядку, то не зможете взяти участь у ЗНО-2014.

Одеська область, одесса
маша
Питання №1357 від 23.03.2014р.
скажите пожалуйста, учитывается ли сочинение пробного зно английского в баллах выведенных на личной странице?
Ні.

Одеська область, одесса
Настя
Питання №1340 від 22.03.2014р.
на пробном зно я заполнила бланк который проверяет компьютер скажите пожалуйста где можно будет посмотреть балы
Ознайомтеся з інформацією у Вашому персональному кабінеті учасника ПЗНО.

Кіровоградська область, Олександрійський
Наталія
Питання №1339 від 22.03.2014р.
Доброго дня!Скажіть,будь ласка,якщо я не прийшла на ПЗНО за станом здоров'я і впровдовж наступних трьох днів не зможу самостійно забрати комплекс завдань, чи може моя мама забрати їх з моїм паспортом і всіма іншими документами?
Так.

Одеська область, Олесса
Лулу
Питання №1337 від 22.03.2014р.
Что делать Херсонской области, Симферополь же не принимает ЗНО, откуда нам будут присылать теперь все?
ЗНО на території Херсонської області відбудеться у звичайному режимі.

Одеська область, Белгород-Днестровский
Оксана
Питання №1336 від 21.03.2014р.
Подскажите пожалуйста отправили повторно ЗНО (изменение предмета) 13 марта 2014г. На Вашем сайте в" пошуке листа" написано не вручено. В чём может быть причина ? Или мы поздно отправили? Спасибо
Зверніться за тел. (048) 784-89-32.

Кіровоградська область, Знам'янка
Ярослав
Питання №1335 від 21.03.2014р.
Я загубив персональні данні для входу на сайт і не можу роздрукувати запрошення що мені робити??
Зверніться за тел. (048) 784-89-36.

Одеська область, Приморський
Анжеліка
Питання №1332 від 21.03.2014р.
Подскажите пожалуйста, где в Приморском районе будет прободиться пробное ЗНО?
Ознайомтеся з інформацією у Вашому запрошенні для участі у ПЗНО.

Одеська область, Приморский
Галя
Питання №1331 від 21.03.2014р.
А сочинение будут проверять на пробном?
Ні.

Кіровоградська область, Бобринець
Інна
Питання №1329 від 21.03.2014р.
Скільки часу виділяється на пробне ЗHО?
Пробне тестування відбувається відповідно до всіх характеристик зовнішнього оцінювання, тому час на складання тесту пробного ЗНО відповідає часу, відведеному на складання тесту з відповідного предмета під час основної сесії ЗНО. Радимо ознайомитись з характеристиками тестів з відповідних предметів.

Одеська область, Фрунзівка
Алім
Питання №1327 від 20.03.2014р.
Добрий день, якщо втратив код і пароль від своєї сторінки а письмо на маіл почту і телефон не надходе. Телефони (048) 784-89-32 , (048)784-89-36 , не беруть слухавку. Що робити в такій ситуації
Зазначені Вами телефони працюють, і співробітники ОРЦОЯО відповідають на дзвінки. Спробуйте зателефонувати у робочий час.

Кіровоградська область, кіровоград
віка
Питання №1326 від 20.03.2014р.
добрий день! скажіть, будь-ласка, що робити ,якщо на пробне ЗНО зареєстрований( через інтернет), але не відправляли пакет документів. все сплачено, є чек.
Реєстрація на пробне ЗНО не передбачала надсилання документів поштою.

Одеська область, Іллічівськ
Аліна
Питання №1324 від 19.03.2014р.
Скажіть, будь ласка, що робити, якщо я загубила банківські квитанції про оплату ПВНО?
Зверніться за тел. (048) 784-89-36.

Кіровоградська область, с. Хмельове
Катерина
Питання №1323 від 19.03.2014р.
Вiтаю. Чи можливо змiнити предмет, враховуючи що зараз 19 березня? Дуже потрiбно
Ви маєте до 19 березня включно надіслати новий комплект реєстраційних документів, додавши до нього раніше отриманий Сертифікат учасника ЗНО.

Одеська область, с. Білине
Аліна
Питання №1321 від 19.03.2014р.
Скажіть будьласка, якщо один з предметів на який я зареструвалася я не буду здавати і відповідно в певний день не піду на зно чи дадуть мені сертифікат зно з іншими предметами які я здам і чи не вплине це на інші оцінки в сертифікаті?
Сертифікат ЗНО Ви вже отримали у разі успішної реєстрації - це документ з Вашою фотокарткою та голограмою. Визначення результатів з кожного предмета ЗНО відбувається незалежно один від одного.

Одеська область, Приморский
Катерина
Питання №1320 від 19.03.2014р.
21 февраля я отправила документы для регистрации, после этого мне не приходило уведомления, вчера(18 марта) я пошла на почту, где мне сказали что ответ на мое имя пришел 1 марта но по ошибке 3 марта его отправили обратно. Подскажите, что делать?
Зверніться за тел. (048) 784-89-32.

Кіровоградська область, Глинськ
Анастасія
Питання №1319 від 19.03.2014р.
Добрий день!Якщо в мене пропущено одну цифру реєстраційного коду на квитанції з банку чи буду я допущена до пробного ЗНО?Якщо ні,то що мені робити?
Якщо Ваша заявка активована і Ви можете роздрукувати запрошення зі свого персонального кабінету учасника ПЗНО, то проблеми немає.

Одеська область, Одесса
Артем
Питання №1318 від 19.03.2014р.
Здравствуйте. Я не могу зайти в свой персональный кабинет участника пробного ЗНО, чтоб распечатать приглашения. Киевский район. Что мне делать. Спасибо
Якщо Ви втратили номер та пароль від персонального кабінета учасника ПЗНО, зверніться за тел. (048) 784-89-36 або 784-89-32.

Кіровоградська область, Чикаго
Вольдемар
Питання №1317 від 18.03.2014р.
Скажите, мне пришло письмо, в нём сказано что я зарегистрирован на ЗНО а также в нём есть сертификат.Вопрос : где я могу узнать где и когда мне сдавать ЗНО??
Уважно ознайомтеся з інформаційним бюлетенем, який Вам було надіслано разом з Сертифікатом.

Кіровоградська область, м. Бобринець
Анна
Питання №1313 від 17.03.2014р.
Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, що робити, коли втрачені квитанції про оплату пробного ЗНО? В особистий кабінет зайшла і роздрукувала запрошення. Чи допустять мене на пробне ЗНО без квитанцій? Дякую за відповідь.
Зверніться за тел. (048) 784-89-36.

Одеська область, Одеса
Оля
Питання №1311 від 17.03.2014р.
Чи грає роль імя на перепусці наприклад Іра а у паспорті Ірина це недобре?
В усіх документах пункту пробного тестування учасники фігурують під такими ПІБ, які вони зазначили під час реєстрації.

Кіровоградська область, Долинська
Олена
Питання №1310 від 17.03.2014р.
я загубила листочок з паролем і логіном пробного зно,на особистому сайті ввожу і телефон і мейл для того щоб відновити,але все марно,жодних повідомлень,скоро пробне,що робити?
Зверніться за тел. (048) 784-89-32 або 784-89-36.

Одеська область, Березівка
Артем
Питання №1308 від 17.03.2014р.
Доброго дня! Я послав документи 08.02.2014 року ,квітанцію загубив ,але на моєму екземплярі опису листа є поштова печатка. Досі не отримав сертифіката. Що мені робити?
Перевірте стан Вашої реєстрації на сайті ОРЦОЯО.

Задати питання