Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
Увага! Розпочато підготовку до ЗНО 2019 року. Бажаємо успіхів!

ОРЦОЯО у соц.мережах
Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти

Графік проведення ЗНО-2019 Основна сесія

21 травня - математика

23 травня - українська мова і література

27 травня - іспанська мова

27 травня - німецька мова

27 травня - французька мова

28 травня - англійська мова

30 травня - фізика

04 червня - історія України

06 червня - біологія

11 червня - географія

13 червня - хімія


УЦОЯО

Be Smart

ПедПреса

Погода в Одессе

Погода в Кировоградеreal russian women, who needs real men and real feelings contador de visitas счетчик посещений

Besucherzahler get married with Russian brides
счетчик посещений

Тиц и pr сайта

Запитання та відповіді

Для пошуку введіть номер питання або електронну адресу


Кіровоградська область, Добровеличківський район
Маргарита
Питання №1049 від 12.02.2014р.
Добрий вечір.У мене таке запитання: у реєстраційному бланку я вписала у клітинки для серіі паспорта його серію та номер, а в клітинки для номера паспорта свій ідентифікаційний код.Чи повернуть мені документи назад?Чи велика це помилка? Дякую!
Дочекайтеся отримання листа-відповіді на Вашу реєстрацію. У подальшому будьте уважніше.

Кіровоградська область, Знаменка
Алина
Питання №1047 від 12.02.2014р.
У меня сертификат 2014 года на старую фамилию, я ее сейчас меняю, паспорт сделают через месяц, что мне делать?
Зараз Ви маєте зареєструватися за тим паспортом, який є у наявності. У разі зміни прізвища після реєстрації, приходьте на пункти тестування з новим паспортом та довідкою з міграційної служби про зміну паспорта.

Одеська область, Одеса
Олена
Питання №1046 від 12.02.2014р.
якщо в заяві останні два штрихкоди знизу не видні ,то можно так відправляти?
Якщо нижні штрих-коди взагалі не роздрукувалися, Ви маєте роздрукувати заяву, скориставшись іншим принтером. Якшо ж наявні всі штрих-коди і тільки під одним з них немає цифр, проблеми немає.

Одеська область, Одеса
Ганна
Питання №1045 від 12.02.2014р.
якщо в заяві не має квадратиків де призвіще,їм"я,по батькові,то ця заява дійсна?
Радимо роздрукувати заяву повторно, скориставшись іншим принтером.

Одеська область, Великодолинское
Анастасия
Питання №1043 від 12.02.2014р.
Если я в заявлении забыла написать текст, который нужно было самостоятельно писать, могу ли я приехать в центр и заполнит это там, так как все документы правильные, только вот такое пробел? Так как на отправку почты уходит время.
Доступ сторонніх осіб до лініїї обробки реєстраційних документів суворо заборонено. Якщо Ви не написали текст заяви, Ви отримаєте лист-відповідь від ОРЦОЯО із відмовою у реєстрації. Сформуйте повністю новий комплект реєстраційних документів, уважно його оформіть, додайте до нього копію листа з відмовою у реєстрації і надішліть до ОРЦОЯО до 19 березня 2014 р.

Одеська область, Приднестровье, г.Рыбница
Сергей
Питання №1042 від 11.02.2014р.
Здравствуйте.Как зайти в личный кабинет.Что такое персональный код и пароль.Ввожу данные с сертификата(№ и пинкод).На информационную страницу зайти получилось.
Для кожного учасника ЗНО-2014 на сайті УЦОЯО створюється персональна інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та пін-кодом, зазначеним у ньому. Судячи з Вашого питання, Ви успішно на ней зайшли, з чим ми Вас і вітаємо.

Одеська область, Одесса
настёна
Питання №1039 від 11.02.2014р.
что я должна получить по почте документы пришли 6 февраля центнер зно
У разі успішної реєстрації абітурієнт отримує від ОРЦОЯО рекомендований лист із Сертифікатом ЗНО-2014, реєстраційною карткою та інформаційним бюлетенем. У разі відмови у реєстрації абітурієнт отримує лист-відмову, реєстраційну картку та надісланий до ОРЦОЯО комплект документів.

Кіровоградська область, Кіровоград
Єгор
Питання №1036 від 11.02.2014р.
Я навчаюся на ІІ курсі коледжу і не є випускником. Атестат про повну загальну середню освіту отримаю на початку липня. Як здійснити запис в реєстраційній картці.
Відповідно до Порядку проведення ЗНО-2014, брати участь у ЗНО має право особа, яка або вже отримала атестат про повну загальну середню освіту, або навчається на випускному курсі/класі ЗНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а. або ПТНЗ. Оскільки Ви не належите до жодної з перерахованих категорій осіб, Ви не можете брати участь у ЗНО-2014.

Одеська область, Кодимський район
Тамара
Питання №1026 від 11.02.2014р.
Доброго дня! В програмі для створення анкети допущено помилку в назві школі (пропущено 3 букви).Чи є це помилкою в анкеті?
Це не є підставою для відмови у реєстрації. Разом з тим, для уточнення деталей радимо звернутися за тел. (048) 784-89-36.

Кіровоградська область, Кіровоград
Марина
Питання №1023 від 11.02.2014р.
А где можно будет узнать свой результат после сдачи ? В личном кабинете ??
Так, результати тестувань кожного абітурієнта зазначаються на його інформаційній сторінці. Після оголошення результатів усіх тестувань Ви маєте роздрукувати з цієї сторінки Інформаційну картку - додаток до Вашого Сертифіката. У цій картці будуть зазначені всі результати.

Одеська область, Суворовський район
Анастасія
Питання №1021 від 11.02.2014р.
Подскажите пожалуйста я отправила документы и указала 3 предмета укр.мову и литературу ,историю,зарубежную литературу а теперь мне нужна еще и география как мне быть?можно ли заново перерегистрироваться?
Дочекайтеся відповіді на Вашу першу реєстрацію. Сформуйте нову заяву - реєстраційну картку із новим повним переліком предметів, сформуйте повністю новий комплект документів, додайте до нього Сертифікат ЗНО, який Ви отримаєте у листі-відповіді на Вашу першу реєстрацію та надішліть до ОРЦОЯО.

Кіровоградська область, Кіровоград
Катерина
Питання №1019 від 10.02.2014р.
Для того щоб створити особистий кабінет,мені потрібен номер реєстраційної картки? Чи ви самі це робите?
Інформаційна сторінка учасника ЗНО створюється автоматично після успішої реєстрації. Доступ на інформаційну сторінку здійснюється за номером Сертифіката та зазначеним у ньому PIN-кодом.

Кіровоградська область, Кіровоград
Катерина
Питання №1018 від 10.02.2014р.
Добрий вечір,допоможіть мені будьласка .Коли я відправляла документи вам,то не залишила контрольно-інформаційний лист,також не маю номера реєстраційної заяви.Цей номер мені буде ще десь потрібен?Допоможіть будьласка. Я через те що не маю номера не можу перевірити стан реєстрації.Ви можете меня допомогти?
Зверніться за тел. (048) 784-89-32.

Кіровоградська область, м. Знам'янка
Маша
Питання №1017 від 10.02.2014р.
Здравствуйте, как восстановить персональный код и пароль учасника пробного ЗНО? Пробовала через электронную почту и смс, но ничего не приходит.
Зверніться за тел. (048) 784-89-36.

Одеська область, пос. Котовського
Григорій
Питання №1016 від 10.02.2014р.
Доброго дня. В мене така проблема: через помилку я зі штанами поклав до пральної машини паспорт. Тепер новий треба чекати місяць. Але для реестрації мені потрібна копія паспорта!!! Я народився 1996, 21 червня. Як мені бути? Чи можно відправити копію свідоцтва про народження? Якщо я буду чекати паспорт, то не встигну зарееструватися. Допоможіть, будь ласка.
Зверніться за тел. (048) 784-89-32.

Одеська область, Южне
Ольга
Питання №1010 від 10.02.2014р.
Заява погано роздрукувалась ,я не зберігала в PDF.як роздрукувати чи де знайти свою заяву ?
Пройдіть програму створення заяви - реєстраційної картки заново.

Кіровоградська область, с. Мартоноша
Шарпар Марина Василівна
Питання №1009 від 10.02.2014р.
Я не написала номер і серію паспорта в бланку, а лист вже відправила. Це помилка? Як можна виправити? Що робити?
Дочекайтеся листа-відповіді на Вашу реєстрацію. У подальшому будьте уважніше.

Одеська область, Великодолинское
Анастасия
Питання №1008 від 10.02.2014р.
Если мне пришел ответ с отказом на регистрацию на ЗНО, из-за того, что у меня справка со школы не правильного формата, мне обязательно нужно заново заполнять регистрационное заявление ,или же оставить документы заполненные правильно и вложить в комплект новую, правильную справку?
Ви маєте сформувати повністю новий комплект реєстраційних документів (в тому числі, з новою заявою - реєстраційною карткою та правильно оформленою довідкою) і надіслати його до ОРЦОЯО з копією отриманого листа про відмову.

Кіровоградська область, Кіровоград
Володимир
Питання №1007 від 10.02.2014р.
При складанні документів до конверту випала одна з двох фотографій, а всі інші документи є у конверті і вже відправлені, чи можу я прислати на ту саму адресу конверт з фото, чи буде достатньо одного фото?
Дочекайтеся листа-відповіді на Вашу реєстрацію.

Одеська область, с.Козлове
Антоніна
Питання №1004 від 09.02.2014р.
Доброго дня. Чи дійсні результати зовнішнього незалежного оцінювання минулих років вразі зміни прізвища після одруження.
Результати залишаються дійсними, але Вам потрібно виготовити дублікат сертифіката у зв'язку зі зміною персональних даних. Щодо виготовлення дубліката зверніться за тел. (048) 784-69-95.

Одеська область, Одесса
Виктория
Питання №998 від 09.02.2014р.
в прошлом году я проходила ЗНО но мне баллов не хватило. мне надо что-то отправлять что я в прошлом году проходила или нет?
Ви маєте надіслати стандартний комплект реєстраційних документів. Окремо зазначати факт проходження ЗНО минулого року не потрібно.

Одеська область, Малиновскький
Настя
Питання №995 від 08.02.2014р.
Мне нужно делать новый пакет документов ! Обязательно нужна новая справка со школы ?
Якщо Ви отримали Сертифікат ЗНО (у разі успішної реєстрації) і хочете перереєструватися, Вам потрібно зібрати повністю новий комплект документів. Якщо Ви отримали відмову у реєстрації, то разом з листом-відмовою Ви отримали Ваші документи. Ви можете використовувати повернуту довідку з навчального закладу, якщо підставою для відмови була не вона.

Кіровоградська область, Веселка
Анастасія
Питання №994 від 08.02.2014р.
Я відправила листа ще 18 січня, але відповіді ще не маю, коли мої однокласники, які відправили листи набагато пізніше уже отримали відповіді. Скажіть будь ласка куди я маю звернутися, аби отримати інформацію, щодо того, чому мені не приходить лист?
Скористайтеся функціями перевірки надходження листа до ОРЦОЯО (http://test-center.od.ua/letters/search.php) та перевірки стану реєстрації (http://test-center.od.ua/zayavy/search.php). У разі виникнення питань зверніться за тел. (048) 784-89-32.

Кіровоградська область, Кіровоград
Діма
Питання №993 від 08.02.2014р.
Здравствуйте ")подскажите как быть ...там где особсти дани написал имя фамилию отчество тоже в родовому видминку переделывать или нет ничего страшного???
Якщо Ви ще не відправили документи до ОРЦОЯО, пройдіть програму створення заяви - реєстраційної картки заново, роздрукуйте нову заяву та уважно її заповніть.

Одеська область, Котовськ
Ирина
Питання №992 від 08.02.2014р.
А якщо я написала "згідно з оригіналом" на вільному місці ксерокопії паспорта під записом "паспорт громадянина України", це буде вважатися помилкою?
Це не є помилкою.

Одеська область, Белгород-Днестровский.
Семещенко Оксана
Питання №991 від 08.02.2014р.
что такое номер сертификата и где он находится
У разі успішної реєстрації Ви отримуєте від ОРЦОЯО рекомендований лист, у якому знаходиться Сертифікат ЗНО (документ формату А5 із Вашою фотокарткою та голографічною наліпкою). У середині цього документа є напис: СЕРТИФІКАТ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ № ___________. Цей номер і є номером Сертифіката.

Одеська область, Одеса
Анастасія
Питання №990 від 08.02.2014р.
Если я не сколько раз пыталась зарегистрироваться(но по некоторым обстоятельствам не смогла)но доходила до финала.Что следует делать?
Ви можете проходити програму створення заяви - реєстраційної картки необмежену кількість разів. Якщо робота з програмою викликає у Вас труднощі, зверніться за консультацією до одного з пунктів реєстрації (консультаційних).

Кіровоградська область, Бобрынець
Наташа
Питання №988 від 08.02.2014р.
Коли можно роздрукувати сертифікат для пробного ЗНО. І де це зробити? Дякую.
У пробному ЗНО не використовуються сертифікати. Запрошення-перепустку із зазначенням адрес пунктів тестування абітурієнти зможуть роздрукувати зі свого персонального кабінету учасника ПЗНО після 15 лютого 2014 р.

Кіровоградська область, Кировоград
Таня
Питання №986 від 07.02.2014р.
то есть на химии ЗНО в зошите будет т.Минд. ,таблиця розч?
У тестовому зошиті з хімії будуть розміщені такі таблиці: періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва (коротка та довга форми); розчинність основ, кислот, амфотерних гідроксидів і солей у воді; ряд активності металів.

Кіровоградська область, місто
Катерина
Питання №985 від 07.02.2014р.
Добрий вечір.Коли я заповнювала бланк заяви,то зробила помилку,потім роздрукувала новий варіант заяви.Його і надіслала,а новий номер карти не залишила.Він мені буде ще потрібний,адже я тепер не можу продивитися свій стан реєстрації.Ви можете мені допомогти?
Зверніться за тел. (048) 784-89-32.

Одеська область, Одеса
Анастасия
Питання №984 від 07.02.2014р.
Если я не правильно заполнила реестрац.картку?
Якщо Ви ще не надіслали документи, пройдіть програму заново і сформуйте нову заяву - реєстраційну картку.

Одеська область, Одесса
Ганна
Питання №983 від 07.02.2014р.
А что правда на ЗНО можно кушать?
Ви можете взяти з собою на ЗНО прозору пляшку з водою. Якщо Вам потрібне додаткове харчування за медичними показниками, Ви маєте під час реєстрації зазначити необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження ЗНО і до комплекту реєстраційних документів додати висновок закладу охорони здоров'я, у якому буде зазначено необхідність додаткового харчування під час ЗНО.

Одеська область, Одеса
Анастасия
Питання №982 від 07.02.2014р.
Якщо я допустила помилку у заяві,можно заново пройти?
Якщо Ви ще не надіслали документи, пройдіть програму заново і сформуйте нову заяву - реєстраційну картку.

Одеська область, Одеса
Анастасия
Питання №981 від 07.02.2014р.
Згідно з оригіналом,де писати?
Засвідчувальний запис зробіть у вільному місці аркуша під копією.

Одеська область, Малиновскький
Настя
Питання №979 від 07.02.2014р.
Добрый день ! я получила письмо отказ ! мне заново регистрироваться ? ксерекопии старых данных нельзя использовать ?
Сформуйте повністю новий комплект реєстраційних документів, додайте до нього копію отриманого листа із відмовою у реєстрації і надішліть документи до ОРЦОЯО.

Кіровоградська область, Олександрія
Юлія
Питання №973 від 07.02.2014р.
Під час реєстрації можна буде зберегти необхідні документи для того, щоб потім роздрукувати? Чи краще реєструватися там, де поблизу є принтер?
Ви зможете зберегти документи з програми створення заяви - реєстраційної картки у форматі PDF і роздрукувати з іншого комп'ютера.

Одеська область, Одеса
Юлія
Питання №972 від 06.02.2014р.
Добрий день! Скажіть, якщо я роздрукувала картку-заяву ще місяць назад, але дату поставила тільки сьогодні, це не вважатиметься помилкою?
Це не є помилкою.

Одеська область, м.Їзмаіл
Павло
Питання №969 від 06.02.2014р.
Здравствуйте. Я выпускник, пересдаю зно. Какие документы я должен отправить по почте для регистрации ?
Ви маєте надіслати копію паспорта, копію атестата про повну загальну середню освіту та відповідним чином оформлену заяву - реєстраційну картку. Детальну інформацію подано на сторінці http://testportal.gov.ua/register/ та у програмі створення заяви - реєстраційної картки, яку Ви маєте завантажити із сайту ОРЦОЯО або УЦОЯО.

Кіровоградська область, Бобринецький
Оличка
Питання №968 від 06.02.2014р.
Добрий вечир. У мене таке запитання я в реєстраціїній картці вказала не правельно индекс, но на конверті все правельно вказала. Но воно мене дуже торбує, чи мені відмова не прийде???
Зазначення невірного індексу не є підставою для відмови у реєстрації. Проте це може вплинути на час пересилання листа-відповіді від ОРЦОЯО.

Одеська область, Одесса
Анастасия
Питання №967 від 06.02.2014р.
Реєстраційну картку,надо заполнять печатными буквами?
Текст заяви Ви можете писати будь-яким способом, а персональні дані (ПІБ, серію та номер документа) радимо записувати друкованими літерами для уникнення можливих помилок.

Одеська область, Кировоград
Таня
Питання №965 від 06.02.2014р.
Скажите пожалуйста,что можно с собой брать на ЗНО по химии?я имеюю ввиду(калькулятор и т.д.). и еще,у меня зрение не очень,и мне нужно будет смотреть на т.Минд. можно мне к ней будет подходить и смотреть?
Візьміть необхідні документи, 2-3 чорні ручки та (за бажанням) невелику прозору пляшку з водою. Наявність під час роботи над тестом калькулятора або іншого технічного приладу заборонена і є підставою для анулювання результату ЗНО з відповідного предмета. Таблицю Менделєєва та інші необхідні довідкові таблиці з хімії будуть розміщені безпосередньо у Вашому тестовому зошиті.

Одеська область, Одесса
Мулянда
Питання №964 від 06.02.2014р.
Можно с едой приходить на ЗНО? Вдруг кушать захочется?
Ви можете взяти з собою на ЗНО прозору пляшку з водою. Якщо Вам потрібне додаткове харчування за медичними показниками, Ви маєте під час реєстрації зазначити необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження ЗНО і до комплекту реєстраційних документів додати висновок закладу охорони здоров'я, у якому буде зазначено необхідність додаткового харчування під час ЗНО.

Кіровоградська область, Кіровоград
Марина
Питання №963 від 06.02.2014р.
Подскажите, написано : "Лист-відповідь відправлено: 05.02.2014р",но на укр почте - данных про посылку в системе нет,почему ? .
Ваш лист знаходиться в процесі пересилання, і інформація про нього незабаром з'явиться у пошуковому сервісі Укрпошти. Спробуйте перевірити його статус за 1-2 дні.

Кіровоградська область, Бобринець
Наташа
Питання №962 від 06.02.2014р.
Я вказала не вірний индекс в реєстраційній картці. Це помилка?
Якщо Ви ще не відправили документи до ОРЦОЯО, пройдіть програму створення заяви - реєстраційної картки заново і сформуйте новий пакет реєстраційних документів. У випадку, коли Ви вже надіслали документи, Ви все одно отримаєте лист-відповідь, але на це може піти більше часу (орієнтовно на 7-9 днів більше).

Одеська область, Одесса
настёна
Питання №961 від 05.02.2014р.
скажите пожалуйста документы отправила 3,02 как можно узнать пришли по назначению
Скористайтеся функціями перевірки надходження листа до ОРЦОЯО - http://test-center.od.ua/letters/search.php - та перевірки стану реєстрації за номером заяви - реєстраційної картки - http://test-center.od.ua/zayavy/search.php.

Одеська область, Одеса
Сергій
Питання №960 від 05.02.2014р.
Чи можна пройти ЗНО 2014 лише з одним профільним предметом, який мені потрібен для вступу ( без укр.мови літератури)?
Щодо умов прийому до ВНЗ зверніться, будь ласка, до приймальної комісії навчального закладу, студентом якого плануєте стати.

Кіровоградська область, Кіровоград
Женя
Питання №957 від 05.02.2014р.
після дев'ятого класу вступив до коледжу,коледж закінчую в цьому році. Яку довідку потрібно надсилати? копію атестату чи довідку з навчального закладу?
Ви маєте надіслати довідку з навчального закладу про те, що Ви навчаєтеся на випускному курсі і отримуєте атестат у 2014 році. Свідоцтво про базову загальну середню освіту, отримане Вами після 9 класу, НЕ Є атестатом.

Одеська область, Одесса
Марина
Питання №947 від 05.02.2014р.
Якщо я відправила заяву синього кольору,це є помилкою?І вклеїла фото з паспорта,там розмір не 3x4 мені повернуть?
Дочекайтеся листа-відповіді на Вашу реєстрацію. У подальшому уважно виконуйте вимоги нормативних документів щодо ЗНО.

Кіровоградська область, Кіровоград
Костянтин
Питання №945 від 05.02.2014р.
Якого кольору повинна бути паста ручки для заповнення заяви та еєстраційної карти ?
Ручка має бути насиченого темного кольору.

Кіровоградська область, Кіровоград
Костянтин
Питання №943 від 05.02.2014р.
чому я не можу скачати програму для реєстрації ЗНО ?
Завантаження програми створення заяви - реєстраційної картки відбувається без порушень. Радимо скористатися іншим веб-браузером чи комп'ютером або звернутися за допомогою до ІТ-спеціалістів.

Задати питання